Reklama

Reklama

Modelka została "kurą domową"

Życie Magdaleny Mielcarz toczy się wokół córeczki, męża i domu w Los Angeles. Udział w programie "Top Model. Zostań modelką" to pierwsza praca, odkąd została mamą.

W ciągu ostatnich lat znana z "Quo Vadis" Mielcarz była niemal nieobecna w mediach. W tym czasie zajmowała się jednak wieloma rzeczami.

- W życiu każdego człowieka są różne etapy. Mój życiorys to kilka różnych części, z których każda stanowi inną historię. Zaczęłam pracować już w wieku 15 lat i prowadziłam zawsze bardzo intensywny tryb życia. Zawód modelki, latanie po świecie, do tego szkoła, a później studia. Rano budziłam się po jednej stronie globu, a zasypiałam już po drugiej. Potem zaczęłam pracować w filmie, był to etap bardzo twórczy, ale też wyczerpujący - opowiada.

Reklama

I dodaje: - Przyszedł jednak taki moment, kiedy poczułam, że potrzeba mi czegoś innego. Pojawiła się we mnie wielka potrzeba założenia rodziny, stworzenia czegoś trwałego i ważnego. To było tak silne, że rzuciłam w jednej chwili wszystko i zaczęłam poznawać uroki spokojnego życia, z dala od medialnego zgiełku. Dało mi to niesamowite poczucie spełnienia i szczęścia.

Artystka przyznaje, że stała się domatorką.

- Szczerze mówiąc, nawet nie przypuszczałam, że codzienna, rodzinna rzeczywistość aż tak bardzo mnie pochłonie, bo nigdy nie byłam typem kury domowej. Może stało się tak dlatego, że mam już za sobą podróżowanie, zwiedzanie i podziwianie cudów świata? Dzięki temu do niczego mnie już nie ciągnie, a największą satysfakcję daje mi przebywanie z moją córeczką. Tak więc jestem teraz mamą na pełny etat - przekonuje.

Mimo że modelka urodziła dziecko zaledwie rok temu, zdążyła już wrócić do swojej wspaniałej figury. Twierdzi jednak, że będąc mamą małego dziecka, wcale nie jest to takie trudne.

- Biegam za moją córka non stop, siedzenie w ogóle nie wchodzi w grę. Czasem nie starcza mi czasu, żeby porządnie zjeść. Jeśli mam wybór - jedzenie czy sen, zawsze wybieram sen. Przespać całą noc to teraz dla mnie największy luksus - podsumowuje.

Z Magdaleną Mielcarz rozmawiała Natalia Hołownia.

Kolejny odcinek programu "Top Model. Zostań modelką" już w najbliższą środę, 3 listopada, o godz. 21:30 w telewizji TVN.

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście aż 193 stacje!

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy