Reklama

Modelka schodzi z parkietu

Uczestnicy "Tańca z gwiazdami" w niedzielnym odcinku mieli do wyboru klasyczny walc wiedeński lub gorącą sambę. Z widowni dopingowali ich finaliści nowej edycji "You Can Dance", a na parkiecie pojawił się od dawna wyczekiwany gość - Piotr Kupicha.

Niespodzianką programu była próba zaprzyjaźnienia się dwóch jurorek - Iwony Pavlović i Beaty Tyszkiewicz. Jak na razie udało im się dobrać kolorystycznie, bo obie wystąpiły na czarno. Panowie Piotr Galiński i Zbigniew Wodecki, dla przeciwwagi - na biało.

Reklama

Na odległych biegunach znajdowały się również tańce konkursowe. Zaczęło się gorąco i to nie tylko ze względu na sambę, ale też ze względu na wyjątkowo oszczędną kreację Doroty Gardias.

"Jestem ofiarą kryzysu gospodarczego" - usprawiedliwiała swój kostium Dorota.

Ciepło, z uczuciem, walca wiedeńskiego zatańczyli Anna Nowak-Ibisz i Czarek Olszewski. Po wejściu na parkiet pary Wojtek Medyński - Iza Janachowska znów było gorąco i kolorowo, czerwono (garnitur) i żółto (sukienka) i zabawnie. Zdaniem Galińskiego, aktor trochę przesadził ze skocznością, przez co przypominał... zajączka wielkanocnego. Za to Beacie Tyszkiewicz podobało się właśnie dlatego, że było to "takie żywe".

Podobne kontrowersje wywołali Francys Sudnicka i Łukasz Czarnecki w walcu wiedeńskim "Na stokach mandżurii". Modelce dostało się od Czarnej Mamby. Zdaniem jurorki Francys zamiast tańczyć na paluszkach, "kolebała się cały czas", niczym w jakimś break dance.

Humor poprawili Bartek Kasprzykowski z Blanką Winiarską i Jay Delano z Kamilą Kajak (obie pary tańczyły sambę). Paweł Nastula do walca podjechał... na rowerze, partnerce Magdzie Soszyńskiej wręczył kwiatki. Jednak i judoki nie ominął ostry komentarz Piotra Galińkiego: "kompletny brak ruchu, ruchu do przodu". O dziwo Nastulę pochwaliła Iwona Pavlović: "Prawdziwy wdzięk prawdziwego mężczyzny".

Równie krótko skomentowano występ pary Monika Richardson - Krzysztof Hulboj, tańczącej walca wiedeńskiego. "Missis Gracja, zawsze można na panią liczyć" - przyznała Beata Tyszkiewicz.

Najwyższe noty od jury otrzymała Monika Richardson i Krzysztof Hulboj. Z programu odpadli Francys Sudnicka i Łukasz Czarnecki.

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: walc | schodzenie | dance | walc wiedeński | Monika Pietrasińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje