Reklama

Młodzi a już sławni

Młodzi chcą mieć idoli w swoim wieku. Nastolatka nie fascynuje się Tomaszem Karolakiem. Jej idolem jest Maciej Musiał, rywalką Iga Krefft, a marzeniem sława Julki Wróblewskiej.

Amerykański show-biznes od lat lansuje nastoletnie gwiazdy, które przyciągają uwagę młodocianej publiczności. Dziś młodzi Polacy szukają idoli wśród młodzieży występującej w rodzimych produkcjach.

Reklama

Seriale obyczajowokomediowe zazwyczaj przedstawiają perypetie rodzin. W obsadzie nie brakuje dzieci. Każda rola to bilet do kariery.

- Kamera ruszyła jak miałem sześć lat... A potem już się kręciła - zapisał na swym blogu Maciek Musiał, najpopularniejszy niepełnoletni aktor.

Grywa w szachy z Tomaszem Karolakiem, któremu partneruje w "Rodzince.pl". Przybija piątkę z Arturem Żmijewskim, kolegą z serialu "Ojciec Mateusz". Jako specjalny gość zaszczyci "Hotel 52".

W wywiadach mówi, że marzy o samochodzie, który kupi sobie na osiemnastkę - internauci obliczają, że na limuzynę wyda ok. 200 tys. zł. To celebryta.

Na premierze pewnego filmu pozował do zdjęć z córką aktorki Izy Kuny, 16-letnią Nadią. - Nie jesteśmy parą - zaprzeczał.

Najbardziej rozchwytywaną nastoletnią aktorką jest Julia Wróblewska z "M jak miłość". W tym samym serialu Ulę gra Iga Krefft, ale jej nie udało się zrobić takiej kariery.

Julia w przyszłości chce studiować aktorstwo w Paryżu. Iga Krefft zaczęła od śpiewania, oczywiście jako małe dziecko, i na to stawia. Chce uczyć się muzyki w Londynie.

Dorastanie dla nastoletnich gwiazd jest trudnym czasem. Pryszcze są mniejszym problemem niż pokusy życia celebryckiego, o których wiele może powiedzieć Antoni Królikowski, który pierwszą rolę zagrał, gdy miał zaledwie 4 lata.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: młode | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje