Reklama

"Misja Afganistan": Wygraj serialowe gadżety!

"Misja Afganistan" to pierwsza polska produkcja fabularna o żołnierzach w Afganistanie. Scenarzystów serialu zainspirowały prawdziwe wydarzenia i historie, które poznali w trakcie licznych rozmów z uczestnikami misji - wojskowymi i cywilami, a także z rodzinami żołnierzy. Dla naszych użytkowników mamy konkurs, w którym można wygrać atrakcyjne serialowe gadżety.

Reklama

"Misja Afganistan" to opowieść, która przedstawia pół roku z życia polskiego kontyngentu na misji. To historia ludzi o różnych przekonaniach, wartościach i doświadczeniach, których połączył Afganistan.

Bohaterowie reprezentują różne punkty widzenia - wśród żołnierzy wiara w sens interwencji walczy ze zwątpieniem. Niektórzy traktują pobyt w Afganistanie jak męską przygodę, inni jak misję, a jeszcze inni chcą załatwić na niej osobiste porachunki.

Głównym bohaterem jest młody oficer Paweł Konaszewicz (Paweł Małaszyński), który prosto po szkole obejmuje dowodzenie plutonem wyjeżdżającym do Afganistanu.

W rolach głównych w serialu możemy oglądać, poza Pawłem Małaszyńskim, również: Ilonę Ostrowską, Tomasza Schuchardta, Eryka Lubosa, Piotra Roguckiego, Mikołaja Krawczyka, Sebastiana Fabijańskiego, Marcina Piętowskiego i Dawida Zawadzkiego.

Reżyserem serialu jest Maciej Dejczer.

Zdjęcia do "Misji Afganistan", które trwały 80 dni i poprzedzone były kilkumiesięcznymi przygotowaniami, kręcone były w Polsce, m.in. na poligonie wojskowym w Świętoszowie i na terenie kopalni w Piechcinie oraz Niegowie.

- Nie da się opisać tego, co przeżyliśmy na tym planie i to, z jakim bagażem doświadczeń wyszedłem z tego planu. Nigdy nie brałem udziału w tak ciężkiej produkcji pod względem psychicznym jak i fizycznym. Mam nadzieję, że się opłacało - powiedział Paweł Małaszyński w rozmowie z Interia.tv.

Producentem serialu jest CANAL+. Jego realizacją zajęła się firma Akson Studio.

UWAGA: Dla naszych użytkowników mamy konkurs, w którym można wygrać serialowe gadżety. Aby stanąć w szranki w walce o nagrody z serialu "Misja Afganistan" musicie wykonać trzy zadanie, które dla Was przygotowaliśmy i zapoznać się z regulaminem konkursu.

Nagrodami w naszym konkursie jest 10 zestawów gadżetów związanych z serialem "Misja Afganistan", ufundowanych przez CANAL+:
5 zestawów, w których skład wchodzą: pendrive, brelok w kształcie łuski, koszulka i plakat serialu;
5 zestawów, w których skład wchodzą: plecak, brelok w kształcie łuski, koszulka i plakat serialu.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie na stronie wortalu Świat Seriali - kliknijcie tutaj

Serial "Misja Afganistan" możecie oglądać w każdą niedzielę, o godzinie 22:00 na antenie CANAL+.


Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje