Reklama

Misiek Koterski w serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny"

Misiek Koterski w serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" zagra... samego siebie.

Misiek Koterski na planie serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny"

Aktor znany z "Pierwszej miłości" wystąpi obok Marka Włodarczyka (Edward Kubis), Dariusza Karpińskiego (Adam Stasiak) oraz Weroniki Lewoń (Maria Przybylska) w nowym serialu kryminalnym Czwórki, który cieszy się coraz większą popularnością i regularnie gromadzi przed telewizorami już ponad milionową widownię. 

Reklama

- Na pewno będę podejrzany - zdradza aktor. - Może nie o zabójstwo, może nie o uprowadzenie, niech to zostanie na razie tajemnicą - kontynuuje.

Koterski w jednym z najbliższych odcinków  wcieli się w postać aktora, który przygotowując się do roli, postanawia przekonać się na własne oczy, jak wygląda praca policjanta kryminalnego. Ku irytacji Stasiaka i rozbawieniu Przybylskiej niezwykle gorliwie asystuje im w śledztwie i momentami aż za bardzo wczuwa się w rolę, co skutkuje sporą dawką komizmu. Niesforny charakter jego bohatera spowoduje, że nie zawsze będzie on ułatwiał pracę kolegom z wydziału. Czy problemy ściągnie też na siebie? 

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" emitowani są w Czwórce od poniedziałku do czwartku o godz. 20, bezpośrednio po "Policjantkach i Policjantach". Odcinek z udziałem Miśka Koterskiego zobaczymy w środę, 16 listopada.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje