Reklama

Reklama

Mirosław Cichy zwolniony z "Panoramy"

Mirosław Cichy nie jest już dziennikarzem "Panoramy" - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. "Po 13 latach żegnam się z Wami, nie dlatego że chcę, ale dlatego że muszę"- reporter napisał w piątek na Facebooku.

Mirosław Cichy

Mirosław Cichy był związany z TVP od 2003 roku. Zaczynał przygodę z Telewizją Polską od pracy w TVP Katowice, w latach 2007-2010 na antenie TVP Info prowadził "na żywo" poranne rozmowy z politykami.

Do zespołu "Panoramy" dołączył w 2010 roku, gdzie zajmował się sprawami polskiej polityki.

"W moich materiałach wszyscy mieli równe szanse - niezależnie od moich poglądów politycznych (które wciąż chronię przed opinią publiczną), niezależnie od barw politycznych, od wielkości klubu parlamentarnego.... 26 lat temu, kiedy zaczynałem swoją karierę dziennikarską, wspaniali ludzie, których spotkałem na swojej drodze nauczyli mnie dziennikarstwa niezależnego, neutralnego, nieangażowania się po żadnej ze stron i tego się trzymam..." - Cichy napisał w piątek na Facebooku.

Reklama

"Dzisiaj okazało się, że nie mogę już dalej pracować w TVP.... Po 13 latach żegnam się z Wami, nie dlatego że chcę, ale dlatego że muszę... Do zobaczenia kiedyś, gdzieś na tym albo na tamtym, może lepszym świecie" - dodał były już reporter "Panoramy".

Przypomnijmy, że ze swoim stanowiskiem pożegnała się też prowadząca "Panoramę" Hanna Lis, pracę straciła także wieloletnia producentka programu Ewa Godlewska-Jeneralska.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Panorama | Mirosław Cichy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje