Reklama

Miłosne rozterki

Romantyczny piknik z przyjacielem, randka z przystojnym ojcem Mirki, praca z mężczyzną, którego wciąż kocha - życie uczuciowe Madzi Marszałek z "M jak miłość" ponownie nabrało rozpędu.

Magda (Anna Mucha) będzie miała dla Pawła (Rafał Mroczek) niespodziankę. Pewnego dnia, gdy wybiorą się na piknik, wręczy mu wizytówkę biznesmena, z którym miał się niedawno spotkać w sprawie pracy.

Reklama

Do rozmowy nie doszło, bo Zduński, ze względu na problemy Madzi, nie poszedł na nie. - Nie wierzę! Jak to załatwiłaś?! - spyta zaskoczony. - Umówiłam cię tylko na spotkanie... - odpowie przyjaciółka.

Zduński wyczuje, że coś jeszcze chce mu powiedzieć. Magda zwierzy mu się, że rozmawiała z Michałem (Dariusz Wnuk) i może będzie z nim pracować.

- Zwariowałaś? Po tym wszystkim, co się wydarzyło?! - zdenerwuje się Paweł. - To tylko praca - stwierdzi Marszałek, ale obydwoje wiedzą, że to coś więcej, bo jej uczucie do Ozona nie wygasło.

Jednak kilka dni później Madzia umówi się na randkę z... Mariuszem (Robert Rozmus), ojcem Mirki (Andżelika Piechowiak). Powód? Chce jej zrobić na złość!

Ale kto wie, może Mariusz okaże się tym, na którego Magda czekała przez całe życie?

BP

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: “M jak miłość” | "M jak miłość"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje