Reklama

Miłosne dylematy

Maria Pyrka (Iza Kuna) będzie przeżywać radosne chwile u boku Marka (Marcin Perchuć). A co wydarzy się w życiu innych bohaterów "Barw szczęścia" tuż po wakacjach?

Już we wrześniu powrócą nasi ulubieni serialowi bohaterowie. W nowych odcinkach "Barw szczęścia" będzie miłosny trójkąt, nieplanowana ciąża, afera z narkotykami i oświadczyny. Na Zacisznej oraz w Zakrzewie będzie się działo!

Wdowa szuka szczęścia

Reklama

Maria Pyrka (Iza Kuna) długo nie mogła pozbierać się po śmierci męża. Miała adoratora Borysa (Piotr Grabowski), ale odrzuciła jego zaloty. Jednak czas leczy rany. Teraz nawiąże ognisty romans z kolegą z pracy - Markiem (Marcin Perchuć).

Po kilku randkach, Pyrka umówi się z ukochanym na romantyczną kolację, u niego w mieszkaniu... i zostanie aż do śniadania!

- Marek jest wolnym człowiekiem. Nie brakuje mu pieniędzy, bo nie musi wydawać na przedszkola i szkoły dla dzieci - mówi Marcin Perchuć.

- To dosyć dziwne i ciekawe, że angażuje się w relację z Marią, która żyje w zupełnie innym świecie: ma piątkę dzieci, jest wdową i mieszka z rodzicami. Oni są na dwóch biegunach - dodaje aktor.

Bójki i flirty

Szczęście Pyrki zakłócą kłopoty z synem. Hubert (Marek Molak) trafi na komisariat. Młody wokalista będzie zamieszany w aferę z narkotykami. A jego zdjęcie z zatrzymania przez policję wydrukują najbardziej poczytne gazety!

Z kolei Adam (Bartosz Porczyk) i Bob (Eric Folly), którzy rywalizują o serce Sary (Dominika Kimaty), wdadzą się w ostrą bójkę na środku ulicy!

Dziewczyna, po tym jak Adam wyznał jej miłość, stanie przed trudnym wyborem.

Młodziutka Marlena (Magdalena Grąziowska), przyjaciółka Kasi Górki, znajdzie pracę w kawiarni jako kelnerka. Śliczna dziewczyna przyciągnie do lokalu nowych klientów, którzy będą ją adorować. Jeden z nich to Bartek (Bartosz Gelner). Czyżby nowa miłość w serialu?

Tymczasem Bogumił (Cezary Morawski), właściciel zakładu fryzjerskiego, wyzna Sabinie (Barbara Kurzaj) miłość i poprosi ją o rękę. Okaże się też, że Malwina (Joanna Gleń) jest w ciąży z Przemkiem (Dobromir Dymecki).

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: dylemat | Maria | marcin | Iza Kuna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje