Reklama

Miłość na planie serialu

Jedni poznają partnerów w pociągu, inni przez przyjaciół. A są i tacy, których połączyła praca. Nie ważne gdzie rodzi się uczucie, ważne, co dalej.

Czym innym jest zauroczenie, czym innym wspólne życie. Próba czasu obnaża uczucia kochanków. Aktorzy wystawieni na widok publiczny muszą tłumaczyć się z romansów, rozwodów i rozstań. Komu ostatnio do sypialni zaglądają paparazzi?

Reklama

Niełatwo ma ostatnio Aneta Zając, której partner odszedł do koleżanki z planu "Pierwszej miłości" - Agnieszki Włodarczyk. Mikołaj Krawczyk, mimo nacisków, nie tłumaczy swojej decyzji, zaś Aneta wierzy, że Mikołaj, tata jej bliźniaków, wróci do domu.

Podobno gorący romans na planie mają aktorzy "Hotelu 52" Laura Samojłowicz i Gabriel Piotrowski. W serialu iskrzy, ale i poza nim również. Para jednak milczy na temat swojego związku.

Jak długo? Czy tak jak udawało się to aktorom z "Plebani"?

Włodzimierz Matuszak i młodsza o 34 lata Karolina Nolbrzak nie chcieli rozgłosu. Jednak kilka miesięcy temu pojawili się na bankiecie trzymając za rękę i potwierdzili: jesteśmy parą!

W pracy poznali się też Viola Kołakowska i Tomasz Karolak. Połączył ich serial "Kryminalni". Jednak namiętność nie przerodziła się w miłość, ale owocem tego uczucia jest czteroletnia Lenka. Nie żałują, parą dawno nie są.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Viola Kołakowska i Tomasz Karolak | co dalej | Nie | plan serialu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje