Reklama

"Miłość na bogato": Marcela Leszczak uczy się aktorstwa

Finalistka "Top Model" - Marcela Leszczak wraca do serialu "Miłość na bogato". W drugiej serii scenarzyści postanowili kontynuować, a nawet znacznie rozwinąć wątek granej przez nią bohaterki.

Modelka podkreśla, że traktuje swoją rolę bardzo poważnie, dlatego żeby doskonalić swoje umiejętności, zapisała się na indywidualne zajęcia aktorskie. Pierwszy sezon serialu spotkał się z miażdżącą krytyką widzów i internautów.

Reklama

Powrót Marceli Leszczak na plan serialu był sporym zaskoczeniem. Aby sprostać wymaganiom reżysera i podszkolić swój warsztat, modelka zapisała się na zajęcia aktorskie.

- Mam już za sobą 10 godzin. Zapisałam się, żeby poprawić swoje umiejętności aktorskie, bo chciałam być bardziej profesjonalna na planie. To jest nauka aktorstwa, ale też praca nad sobą, nad mimiką, nad emocjami, nad tym, żeby się nie wstydzić. Bo, jak mi tłumaczyła właśnie pewna aktorka, mamy w głowie takiego chomiczka, który nam mówi, nie rób tego, bo inni będą się patrzyli na ciebie i śmiali. Rzeczywiście miałam tego chomiczka i myślę, że już się wyzbyłam takiego wstydu - mówi Marcela Leszczak.

Trzy miesiące temu modelka zapewniała, że definitywnie rozstaje się z tą produkcją. Teraz tłumaczy, że było to działanie czysto marketingowe.

- Przetrzymaliśmy wszystkich fanów do ostatniej chwili, chcieliśmy im zrobić niespodziankę. Dlatego cały czas ich trzymaliśmy w niepewności. To było celowe. Nawet aktorzy nie wiedzieli, że się pojawię. I dopiero wejdę tak około 5-6 odcinka serialu - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Marcela Leszczak, modelka.

Modelka nie chce zdradzać, co czeka jej bohaterkę w kolejnych odcinkach. Zapewnia jednak, że scenarzyści przygotowali wiele niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Wiadomo, że serialowa Marcela skupia się na modelingu i wyjeżdża robić międzynarodową karierę do Nowego Jorku. Po kilku miesiącach rozłąki i tęsknoty za ukochanym Jankiem, zdecyduje się jednak wrócić do Polski.

- Jeżeli ktoś oglądał pierwszy sezon, to wie, że mam problemy z moją miłością i w tym sezonie rozstanę się z Jankiem - zdradza Marcela Leszczak.

Drugi sezon "Miłości na bogato" można oglądać w każdą sobotę na antenie VIVA Polska.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Top model | Miłość na bogato | Marcela Leszczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje