Reklama

Reklama

Miłość i zemsta! Będzie nowy hit?

Życie w luksusie i walka o przetrwanie. Uczciwa rywalizacja i wredne podchody. To wszystko czeka nas w nowym serialu pt. "Galeria". Czy zostanie on z nami tylko do czerwca, czy też wróci jesienią, zależy od widzów.

W poniedziałek, 30 stycznia, zobaczymy pierwszy odcinek najnowszej telenoweli przygotowanej przez TVP1. Jak zapowiadają twórcy, "Galeria" będzie serialem nowoczesnym, odważnym, podążającym za trendami, współczesnym społeczeństwem i jego różnorodnymi problemami. I tak, jak w każdym centrum handlowym, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Akcja toczyć się będzie głównie w galerii handlowej. Tam splotą się losy naszych bohaterów. Na początek poznamy Karolinę (Magdalena Turczeniewicz), młodą dziewczynę, która właśnie wróciła z Mediolanu i ma wielkie plany.

Reklama

Zamierza otworzyć sklep z biżuterią. Kiedy jednak będzie bliska podpisania umowy najmu, jej świat się zawali. Karolina jednocześnie straci mamę (Grażyna Wolszczak) i wszystkie oszczędności.

Przykra rzeczywistość zmusi dziewczynę do weryfikacji marzeń. Zamiast zostać właścicielką i projektantką, zatrudni się w jednym ze sklepów w galerii.

Karolina będzie jedną z tych postaci, które od pierwszej chwili wzbudzają sympatię widzów. Zupełnie inne uczucia wywyoła za to rodziną Woydattów.

Głowa rodu - Tadeusz (Tomasz Dedek) to zamożny i pewny siebie właściciel galerii. Choć z pozoru elegancki i szarmancki, to jego przeszłość owiana jest tajemnicą, nikt nie wie, na czym się tak naprawdę wzbogacił.

Jego córkę Anitę gra piękna Julia Pietrucha. Nie dajmy się jednak zmylić wdziękowi i urodzie bohaterki. W serialu wiele razy zaskoczy bezwzględnością i podłym charakterem.

Czarną owcą jest też pasierb Tadeusza, Adam (Bartosz Porczyk). Chłopak, który od razu po wyjściu z więzienia planuje zemstę na swoim ojczymie. To się nazywa rodzinka!

Swoje plany i intrygi knuje też kochanka Tadeusza - Laura (Ewa Bukowska). Ale czy jest w nich miejsce dla jej męża (Marek Kalita) oraz trójki dzieci?

Już teraz możemy zapewnić, że w "Galerii" nie zabraknie miłości, zdrady i... komediowych wątków. Tak, jak w życiu.

Na potrzeby serialu w jednym ze studiów filmowych we Wrocławiu zbudowano nawet fragment luksusowego centrum handlowego.

Tak więc do 3 czerwca będziemy gościć w świecie pieniędzy i namiętności. Czy nowi bohaterowie wzbudzą tyle sympatii, co ci z Hrubielowa i okolic ("Galeria" zastąpiła wszak "Plebanię")? Zobaczymy.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje