Reklama

Reklama

Miłość aż po horyzont

Aktorka, która po rezygnacji z serialu ma więcej zajęć? Tak! Joanna Koroniewska prowadzi programy, gra w teatrze, czyta audiobooki... Ale życiowe szczęście i harmonię odnalazła w rodzinie.

W życiu gwiazd nie brakuje częstych skandali, rozwodów i innych nieprzyjemnych zawirowań, więc miłą odmianą jest świadomość, że komuś wszystko układa się aksamitnie.

Gdy Joanna Koroniewska rezygnowała z roli Małgosi Chodakowskiej w "M jak miłość", niektórzy pukali się w czoło. Czy w dzisiejszych niepewnych czasach można pozbywać się stałego źródła dochodów?

Aktorka jednak wie, czego chce i podejmuje przemyślane decyzje. Wielokrotnie podkreślała, że po prostu nie przepadała za graną przez siebie postacią i, żeby nie zgnuśnieć, zamierza podjąć nowe wyzwania zawodowe.

Reklama

Dziś widać, że bez telenoweli radzi sobie świetnie, a propozycje, które otrzymuje, pozwalają jej i rodzinie na coraz wyższy standard życia. Niedawno zaczęły chodzić słuchy, że Joanna i Maciej Dowbor, jej partner, przymierzają się do kupna domu nad morzem.

Maciej, któremu zajęć również nie brakuje - wszak już we wrześniu ruszy drugi sezon show "Twoja twarz brzmi znajomo" - ponoć chciałby trenować swój ukochany triathlon na pięknych dzikich bałtyckich plażach.

Para ma już wygodne lokum w Warszawie i dom niedaleko Bukowiny Tatrzańskiej, więc rzeczywiście posiadłość nad morzem byłaby niejako "do kompletu". Zwłaszcza że znani rodzice ze swoją kilkuletnią córką Janinką i tak prawie każde wakacje spędzają w okolicach Trójmiasta.

Czego chcieć więcej? Aktorka nie ukrywa, że z biegiem czasu uświadomiła sobie, że rodzina i tak jest ważniejsza niż kariera. Może niedługo po decyzji o kupnie domu przyjdzie pomysł na sprawienie Janince rodzeństwa?

KS

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Telemax
Dowiedz się więcej na temat: Horyzont

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy