Reklama

Reklama

"Milionerzy" wrócą jesienią

"Milionerzy" wrócą jesienią do ramówki TVN-u - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Program poprowadzi Hubert Urbański.

Hubert Urbański

Program "Milionerzy" oglądać możemy w obecnej formule od wiosny 2017 roku, kiedy wrócił na antenę TVN-u po 7-letniej przerwie.

Wcześniej TVN emitował teleturniej w latach 1999-2003 oraz od stycznia 2008 do końca 2010. Gospodarzem programu był Hubert Urbański, który wróci również w kolejnym sezonie show.

- Robiłem w życiu dużo programów telewizyjnych, wiele z nich miało dobry odbiór, ale ten bije wszystkie na głowę. Myślę, że to po prostu zasługa samego, genialnego wręcz formatu - taka rzecz zdarza się jedna na milion! I mam naprawdę szczęście, że trafiłem na "Milionerów" - Urbański mówił niedawno rozmowie z "Tele Tygodniem".

Reklama

Przypomnijmy, że najważniejszym momentem wiosennej edycji "Milionerów" była główna wygrana. Emerytowana nauczycielka Maria Romanek w marcu 2018 wygrała milion złotych, stając się drugą w historii polskich "Milionerów" laureatką głównej nagrody.

Odcinek, w którym padła główna wygrana, oglądało 2,7 mln widzów.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Milionerzy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje