Reklama

Mikołaj Roznerski tryska zdrowiem na... szpitalnym łóżku

Na Instagramie Mikołaja Roznerskiego w ostatnim czasie pojawiły się posty, które na pierwszy rzut oka mogły wywołać wśród fanów aktora falę niepokoju. Szpital, sala chorych i medyczna aparatura: właśnie to zostało uwiecznione na nagraniu, które trafiło do Sieci.

Mikołaj Roznerski to aktor cieszący się ogromną popularnością; każda produkcja z jego udziałem przyciąga do kin sporą grupę widzów, a i telewizyjni obserwatorzy mogą śledzić jego zawodowe kreacje na szklanym ekranie. Roznerski już od kilku lat wciela się w postać Marcina Chodakowskiego - jednego z kluczowych bohaterów serialu "M jak miłość", gdzie towarzyszy mu również życiowa partnerka - Adriana Kalska. O tym, że aktor coraz śmielej wkracza w serialowy świat, świadczyć może również jego obecność w kolejnym popularnym projekcie Telewizji Polskiej "Na dobre i na złe". To właśnie na planie tej produkcji powstały ujęcia, jakie następnie trafiły prosto do instagramowej galerii Mikołaja Roznerskiego; najpierw ukochany Kalskiej wrzucił do sieci zdjęcie przedstawiające go na noszach, a następnie na Instagramie pojawił się też krótki filmik prosto ze szpitalnej sali!

Reklama

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że obecność Mikołaja Roznerskiego w szpitalu to wyłącznie serialowa fikcja, a sam aktor tryska zdrowiem i... dobrym humorem! Na filmiku gwiazdor wcielający się w postać policjanta z uśmiechem odpowiada bowiem na słowne "zaczepki" kolegi z planu - Mateusza Janickiego. Przy okazji drugi ze wspomnianych panów zachęcił obserwatorów do zakupu kawy sygnowanej przez Roznerskiego.

"Mikołaj nie pił kawy i patrzcie, gdzie wylądował" - zakończył Mateusz Janicki, kierując kamerę prosto na szpitalne łóżko, w którym znajdował się Roznerski.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski | Mateusz Janicki | Na dobre i na złe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy