Reklama

Reklama

​Mikołaj Roznerski powie "tak"?

​Mikołaj Roznerski nie wyklucza, że w przyszłości zdecyduje się na małżeństwo. Uważa siebie za człowieka rodzinnego, choć zauważa, że wartości te są coraz mniej popularne. Jego zdaniem współcześni ludzie są egoistycznie nastawieni do życia i unikają odpowiedzialności za rodzinę.

We współczesnym świecie mężczyznom coraz trudniej jest się oświadczyć wybrance - przekonuje Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski uważa, że we współczesnym świecie wartości rodzinne uległy dewaluacji. Zdaniem aktora większość ludzi ma egoistyczne podejście do życia. Chcą oni żyć wyłącznie dla siebie, nie biorąc odpowiedzialności za małżonka lub dzieci.

- Wartości, które były kiedyś, gdzieś się obniżyły, a ważniejsze jest coś innego. Jest oczywiście garstka ludzi, która walczy o wartości czysto rodzinne. Ale są ludzie, którzy żyją sami dla siebie i jest im z tym dobrze - mówi Mikołaj Roznerski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktor nie krytykuje takiej postawy. Uważa bowiem, że każdy ma prawo do wyboru własnej drogi życiowej i kierowania się indywidualnymi wartościami. - Urodziliśmy się wolnymi ludźmi i mamy możliwość wyboru - mówi Mikołaj Roznerski.

Reklama

Gwiazdor serialu "M jak miłość" ma obecnie 33 lata i jak dotąd nie zdecydował się na małżeństwo. Nie wyklucza natomiast, że w przyszłości podejmie taki krok. Zauważa jednak, że we współczesnym świecie mężczyznom coraz trudniej jest się oświadczyć wybrance.

- Patrząc na liczbę singli w dzisiejszych czasach, to chyba trudno. Jestem bardziej rodzinny i może tak się wydarzy, że to "tak" kiedyś powiem - mówi Mikołaj Roznerski.

Aktor przez pewien czas związany był z aktorką Martą Juras, z którą ma 4-letniego synka Antosia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama