Reklama

Reklama

Mikołaj Krawczyk rozebrał się w "Hell's Kitchen"

Mikołaj Krawczyk pokazał muskulaturę w programie "Hell's Kitchen"! Efekty? Odcinek z jego udziałem był najlepszym w sezonie!

Mikołaj Krawczyk pokazał muskulaturę w programie "Hell's Kitchen"! Efekty?  Odcinek z jego udziałem był najlepszym w sezonie!
Ku uciesze pań, Mikołaj Krawczyk zaprezentował w "Hell's Kitchen" swoje umięśnione ciało /Polsat

Wyemitowany we wtorek, 13 października, odcinek "Hell's Kitchen", w którym gościnnie wystąpili Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk, zgromadził najwięcej widzów od początku serii - 1,85 mln, czyli o ponad 70 tysięcy więcej w stosunku do odcinka z ubiegłego tygodnia.

Warto dodać, że czwarty sezon kulinarnego show notuje wyższe wyniki, niż analogicznie 2. seria nadawana w tym samym paśmie jesienią ubiegłego roku - jest to wzrost o 96 tys. widzów.

We wspomnianym odcinku "Piekielnej Kuchni" Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk wcielili się w rolę uczestników kulinarnego show. Nie tylko wzięli udział w konkurencji, w trakcie której musieli przygotować najlepsze desery, ale również bawili się wspólnie na nagrodzie.

Reklama

W domu na uczestników czekali masażyści oraz osoby zajmujące się manicure. Po ciężkim dniu pracy na masaż pozwolił sobie także Mikołaj Krawczyk, który ku uciesze pań, zaprezentował swoje umięśnione ciało. Patrząc na zdjęcia Mikołaja Krawczyka z "Hell's Kitchen" trzeba przyznać, że jest jednym z najlepiej zbudowanych panów w polskim show-biznesie.

Przypomnijmy także, że decyzją szefa Wojciecha Modesta Amaro wszyscy uczestnicy wzięli udział w nagrodzie, w trakcie której oprócz piekielnego SPA, mogli bawić się w tunelu aerodynamicznym.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hell's Kitchen 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL