Reklama

Mielcarz: Pracowita dziewczyna

Magdalena Mielcarz nie musi zarabiać pieniędzy. Jej mąż jest tak majętnym człowiekiem, że spokojnie mogłaby osiąść na laurach. Jednak uroda gwiazdy idzie w parze z ambicją i skromnością.

Małżonek Magdy Mielcarz - Adrian Ashkenazy - pochodzi z bardzo zamożnego domu. Jego rodzina posiada kilka hoteli. Co więcej, wybranek gwiazdy jest pracowitym mężczyzną. Nie "odcinał kuponów" po bliskich, tylko zrobił karierę jako prawnik.

Reklama

Nie każdy o tym wie, bo Magda i Adrian nie przechwalają się fortuną. Nie brylują też na przyjęciach. W prasie próżno szukać plotek na temat życia osobistego tej pary.

- Dla mnie możliwość pójścia do pracy i zarabiania jest wielkim błogosławieństwem. Praca to godność - mówi Magdalena Mielcarz i wspomina: - Raz miałam taki czas, że byłam bez pracy i utrzymywałam się dzięki pomocy męża. Czułam się zależna, nienawidziłam tego, mimo że mąż nigdy nie wyliczałby mi wydatków.

Po urodzeniu córki - Mai gwiazda szybko wróciła do figury godnej modelki. Jako młoda mama podjęła pierwszą pracę - w "Top Model. Zostań modelką".

- Ważne było dla mnie to, że angażuję się w projekt na stosunkowo krótki czas i że mogę mieć przy sobie córkę. Poza tym, podoba mi się idea programu - dzięki niemu może uda się wielu dziewczynom, marzącym o karierze, wyrwać się z małych miast, poznać smak czegoś nowego i poszerzyć horyzonty - wyjaśnia Mielcarz.

Młoda mama nie ukrywa jednak, że powrót do pracy jest dla niej trudny.

- Z jednej strony udział w 'Top Model' to dla mnie fajna przygoda, z której się cieszę, z drugiej, męczą mnie wyrzuty sumienia, że nie ma mnie przy córeczce - wyznaje gwiazda.

Mimo to Magda nie poprzestaje na jednym. W przyszłym roku zobaczymy ją w hitowo zapowiadającym się remake'u erotycznej komedii "Och, Karol". Co jeszcze nam pokaże ta pracowita dziewczyna?

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Mielcarz | 'Gwiazdy' | Nie | Monika Pietrasińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje