Reklama

Reklama

Michał Malitowski przyznał się do choroby i rozstania

W bardzo osobistym wyznaniu w mediach społecznościowych Michał Malitowski przyznał się, że w ostatnim czasie cierpiał na depresję. Juror programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zdradził też, że rozstaje się ze swoją życiową i zawodową partnerką, Joanną Leunis.

Wyznanie Michała Malitowskiego zaskoczyło wszystkich

"Drodzy Państwo, Drodzy Przyjaciele! Ostatnie miesiące nie były dla mnie łatwe. Chorowałem, cierpiałem na depresję, coraz trudniej było mi odnaleźć się w otaczającej mnie rzeczywistości. Dziś, dzięki wspaniałym lekarzom, czuję, że wróciłem do zdrowia" - wyznał w niezwykle szczerym wpisie Malitowski.

"Pomogli mi bliscy, rodzina i przyjaciele. Myślę, że każda choroba umacnia w prawdziwej miłości i przyjaźni, ale również pogłębia dystans, zrywa słabe więzi, przynosi rozczarowania co do zachowania tych, którym dotąd ufało się najbardziej" - dodał.

Reklama

"Podjąłem trudną decyzję o rozstaniu się z moją wieloletnią partnerką życiową, taneczną i zawodową Joanną Leunis. Za nami wiele zwycięstw i porażek, przed nami wciąż największe wyzwanie, jakim jest wychowanie córki. Moja córka Lia jest moją największą miłością. To dla niej chciałbym świata, w którym chorzy nie są wykluczani" - zdradził Malitowski.

"Jestem więc i będę brał udział w projektach, które uważam za ważne i potrzebne. Za chwilę będę całym sercem i moją wiedzą z uczestnikami i widzami Tańca z Gwiazdami. Nie przestanę angażować się w propagowanie tańca w moich szkołach Dansinn by Malitowski. Będę też uczył i sędziował" - zaznaczył.

"Wierzę, że skoro inni dają radę, a nawet przekuwają swoją słabość w siłę, to i ja nie mogę odpuścić. Tańca, który kocham, nie zostawię na pewno. Państwa proszę o serdeczne myśli. Do zobaczenia na parkiecie!" - podsumował swój wpis Malitowski.

Jakiś czas temu na podobne wyznanie zdecydowała się jego wieloletnia partnerka, Joanna Leunis.

Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zabrakło Malitoskiego. Tancerz nie mógł brać udziału w nagraniach z powodu poważnej kontuzji. Powrócił jednak w finałowym odcinku show.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michał Malitowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje