Reklama

Reklama

Michał Figurski wraca do telewizji

Po niemal rocznej przerwie, związanej z przebytym w 2015 roku wylewem, Michał Figurski wraca do telewizji. Dziennikarz poprowadzi dzisiejsze wydanie programu Polsat News 2 "WidziMiSię".

Michał Figurski

"WidziMiSię" to subiektywny przegląd wydarzeń dnia, który w Polsat News 2 można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 22.

Michał Figurski trafił do szpitala 20 września 2015. "Ja się dowiedziałem dopiero dwa tygodnie po wylewie, że jedną nogą byłem w grobie" - mówił Figurski w wywiadzie udzielonym Polsat News 2 pod koniec zeszłego roku. "Moi bliscy, kiedy byłem na stole operacyjnym, kilka razy usłyszeli informację, że to już koniec, że ja z tego nie wyjdę, że gdzieś przekroczyłem Rubikon, i koniec, już się więcej nie spotkamy. Taka informacja, która dociera do ciebie po kilku tygodniach, po dosyć długim czasie i którego de facto zupełnie nie pamiętasz i nie zdajesz sobie z niego sprawy, jest niebywałym szokiem. Bo poprzednie, co pamiętam, to jak siedzę z moimi bliskimi i współpracownikami, śmiejemy się, wszystko jest super" - opowiadał Michał Figurski.

Reklama

"WidziMiSię" jest autorskim projektem Figurskiego. Prowadził on program Polsat News 2 od czerwca 2014. W trakcie jego nieobecności obowiązki prowadzących przejął kwartet: Robert Bernatowicz, Dominika Długosz, Mikołaj Janowski i Beata Grabarczyk.

Od kwietnia 2016 jedynym prowadzącym show Polsatu News 2 był Mariusz Rokos.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michał Figurski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje