Reklama

Reklama

Meghan Markle nie zorganizuje hucznego baby shower dla córki. "Księżna Sussex rozumie, że to nie wydawałoby się właściwe"

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się córki. Aktorka znacznie ograniczyła swoją aktywność publiczną w oczekiwaniu na szczęśliwe rozwiązanie. Co z imprezą baby shower? Będzie skromnie. Przypomnijmy, że ostatnie wydarzenie, zorganizowane tuż przed narodzinami Archiego, mogło kosztować nawet pół miliona dolarów.

Meghan Markle

Rozwiązanie coraz bliżej, więc media zaczynają zastanawiać się, co z imprezą baby shower. "Us Weekly" donosi, że Meghan Markle nie urządzi wystawnego spotkania dla córeczki. Zamiast tego para ma skupić się wraz z mężem na kwestiach humanitarnych.

"Księżna Sussex rozumie, że na całym świecie wciąż panuje pandemia, więc wydawanie tysięcy, a nawet milionów na jej baby shower nie wydawałoby się właściwe" - donoszą źródła zbliżone do Meghan i Harryego. 

"Jest bardzo świadoma tego, jak zostanie przyjęte zorganizowanie wielkiej imprezy w środku pandemii i nie chce, żeby oskarżono ją o hipokryzję lub obłudę" - podaje "Us Weekly".

Reklama

"Zamiast tego Markle i książę Harry zorganizują małą uroczystość w swoim domu, zanim przywitają na świecie córkę" - dodaje źródło, które podkreśla, że spotkanie nie będzie wyszukane. 

Pierwszy baby shower Meghan Markle

Najnowsze doniesienia są skrajnie różne od tego, do czego para przyzwyczaiła opinię publiczną. Gdy Meghan była w ciąży z pierwszym synem, zorganizowała baby shower w Nowym Jorku. Impreza odbyła się w ulubionej restauracji Donalda Trumpa, zaproszona była m.in. Jessika Mulroney i Serena Williams. Jak udało się dowiedzieć zagranicznym mediom, cały wyjazd Meghan mógł wtedy kosztować nawet pół miliona dolarów. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje