Reklama

Reklama

Mateusz Gessler: Ciotka Magda to święta kobieta

Telewizja pomaga mi się rozwijać - mówi Mateusz Gessler. W karierze medialnej wspiera go od wielu lat obecna w show-biznesie sławna ciotka - Magda Gessler. Gospodarz "Drzewa marzeń" twierdzi, że otrzymał od niej wiele rad i wskazówek oraz zawsze może liczyć na jej pomoc.

Mateusz Gessler podczas prezentacji programu "Drzewo marzeń"

Mateusz Gessler rozpoczął karierę medialną od roli jurora w programie TVN "MasterChef Junior". Błyskawicznie zdobył sympatię widzów. Obecnie jest gospodarzem nowego formatu - "Drzewo marzeń", który na antenie TVN zadebiutował 3 września. Restaurator twierdzi, że chce się dalej rozwijać zawodowo w tym kierunku, nie zamierza jednak przyjmować każdej propozycji ze strony mediów. - Chcę się rozwijać, telewizja pomaga mi się rozwijać, pomaga mi osobiście w życiu, dzięki temu umiem artykułować, pracuję nad tym wszystkim, uczę się zupełnie nowego zawodu - mówi Mateusz Gessler agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Reklama

Restaurator jest zdania, że telewizja to świetna platforma pozwalająca uświadamiać widzom pewne rzeczy. Nie ukrywa, że na rolę gospodarza programu "Drzewo marzeń" zgodził się, ponieważ lubi pomagać i chce czynić dobro. Sam niejednokrotnie otrzymał wsparcie od innych ludzi i teraz pragnie zwrócić dobro, które niegdyś otrzymał. - Jestem szczęśliwym człowiekiem, w głębi siebie czuję się trochę jak anioł, który pomaga ludziom. To jest ważne, uwielbiam pomagać - przekonuje Gessler.

Restaurator nie jest pierwszym przedstawicielem rodziny Gesslerów, który zdecydował się na karierę w mediach. Twierdzi jednak, że na co dzień nie ogląda telewizji, zwłaszcza programów dotyczących gastronomii. Nie zna więc dokładnie dokonań swojej ciotki, Magdy Gessler, na tym polu. Nie ukrywa jednak, że od początku pracy w TVN korzysta z jej rad - wskazówki osoby tak doświadczonej jak gospodyni "Kuchennych rewolucji" uważa bowiem za bardzo cenne.

- Dostałem od niej rady, to jest święta kobieta, która życzy mi dobrze, ostrzegła mnie przed niektórymi rzeczami, powiedziała o pewnych rzeczach. Jak będę potrzebował, na pewno do niej zadzwonię - przyznaje Gessler.

Program "Drzewo marzeń" można oglądać w każdą niedzielę o godz. 18:00 na antenie stacji TVN.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje