Reklama

Mateusz Damięcki chwali się zrobionym przez mamę swetrem

Mateusz Damięcki, popularny aktor znany z roli Michała w serialu "Usta usta" czy Adamy Żmudy z "W rytmie serca", opublikował w mediach społecznościowych selfie. Do zdjęcia założył sweter, którego nie powstydziłaby się księżna Diana w czasach przedmałżeńskich. Założył go w hołdzie dla mamy. I opowiedział wzruszającą historię jego powstania.

Mateusz Damięcki

"Ten jak to mówią 'swetr' na drutach zrobiła mi mama" - zaczął swój post Damięcki. "Z przodu ma napis 'MATEO'. Co odwrócone w tym zdjęciu i to jeszcze w lustrze, brzmi 'OETAM'. Napis 'OETAM' mam z kolei na plecach. Czego tu nie widać, ale gdybym w lustrze zrobiłbym mu zdjęcie widzielibyście odwrotne 'MATEO'. Wiem, skomplikowane to" - napisał dalej aktor.

Reklama

Potem wyjaśnił, skąd się wziął napis OETAM na jego swetrze. "...jak byłem mały, to mama mówiła mi MATEO, a ja na jednej z laurek namalowałem dla niej rakietę, w okienku rakiety swoją twarz, a pod spodem napisałem właśnie odwrotną wersję 'MATEO', czyli 'OETAM'. To właśnie dlatego, na pamiątkę tamtej laurki owo tajemnicze 'OETAM' znalazło się na swetrze, który mama zrobiła dla mnie na drutach dużo później, niż zwykle robi się swetry na drutach dla swoich dzieci" - wyjaśnił.

Tego dnia jego siostra, Matylda Damięcka, napisała w Instagramie - również w imieniu Mateusza - że na skutek zarażenia koronawirusem zmarł ich ukochany dziadek.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Damięcki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje