Reklama

Maserak znów zatańczy! Z kim?

Pokonał zniechęcenie, zatańczy jeszcze raz! Do Rafała Maseraka dotarły jednak głosy, że w "Tańcu z gwiazdami" będzie partnerował Katarzynie Herman. To nie lada wyzwanie...

Do tej pory show biznes go rozpieszczał. Z nieznanego tancerza Rafał Maserak (27 l.) z dnia na dzień stał się ulubieńcem tłumów. Jako czterokrotny finalista "Tańca z gwiazdami" mógł negocjować gaże i mieć wyłączność na treningi z największymi polskimi gwiazdami.

Reklama

Przy okazji zdobył też markę cudotwórcy przywracającego zagubionym kobietom apetyt na miłość.

Dlatego nie tylko producentów programu zaskoczyły nieprzychylne dla Rafała wyniki głosowania widzów w ostatniej edycji programu. Z partnerką Agnieszką Jaskółką (33 l.) niespodziewanie odpadli z show już w drugim odcinku. Gdy Piotr Gąsowski odczytał wyniki, po twarzy Rafała spłynęły łzy. Znajomym za kulisami mówił, że nigdy więcej w tym show już nie wystąpi.

- Na szczęście zmienił zdanie. Jednak zależało mu, by teraz poprowadzić jakąś gwiazdę z mocnym nazwiskiem. Gdy usłyszał plotki, że jego partnerką będzie Katarzyna Herman (40 l.), trochę się zmartwił. Aktorka jest mistrzynią drugiego planu, a na ekranie ostatnio pokazywała się głównie w kampanii reklamowej pewnego produktu spożywczego - zdradza znajomy tancerza.

Nowa partnerka oficjalnie zostanie przedstawiona panu Rafałowi w sierpniu, kilka dni przed rozpoczęciem treningów. Jeśli informacje się potwierdzą, stanie on przez wielkim wyzwaniem.

Na pewno można liczyć, że jak zwykle da z siebie wszystko. I kto wie, może da pani Katarzynie impuls do przyspieszenia jej kariery?

IJ

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Herman | Rafał Maserak | Nie | kto | kim | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje