Reklama

Reklama

Marzena Rogalska i "Miasto Kobiet". Dziennikarka od 5 września w TVN Style

Talk-show "Miasto Kobiet" wraca na anten TVN Style. Marzena Rogalska, która 13 sierpnia była gościem "Dzień Dobry TVN", ogłosiła, że będzie współgospodynią tego programu. Nowe odcinki będzie można oglądać raz w tygodniu, począwszy od 5 września.

Talk-show "Miasto Kobiet" wraca na anten TVN Style. Marzena Rogalska, która 13 sierpnia była gościem "Dzień Dobry TVN", ogłosiła, że będzie współgospodynią tego programu. Nowe odcinki będzie można oglądać raz w tygodniu, począwszy od 5 września.
Marzena Rogalska w TVN Style pojawi się 5 września 2021 roku /Mateusz Grochocki /East News

Marzena Rogalska wraca do TVN

Program "Miasto Kobiet" w nowej formie, z Marzeną Rogalską jako jedną z prowadzących, wróci na antenę TVN Style 5 września.

Talk-show "Miasto Kobiet" przez 11 lat, od 2004 do 2015 roku, był flagową produkcją TVN Style. Przez lata poruszano tam ważne, aktualne dla kobiet tematy. W kolejnych sezonach program prowadziły Beata Sadowska, Marzena Rogalska, Anna Maruszeczko, Anna Czarnecka, Anna Dziewit, Weronika Marczuk, a także Jolanta Pieńkowska.

Czytaj więcej: Marzena Rogalska odchodzi z TVP! Co na to Jacek Kurski?

Reklama

13 sierpnia Marzena Rogalska  w programie "Dzień Dobry TVN" ujawniła, że talk-show wraca do telewizji.

Dziennikarka, która w lutym 2021 roku odeszła z TVP, gdzie prowadziła m.in. "Pytania na śniadanie", pracowała przy "Mieście Kobiet" w latach 2004-2008. Teraz będzie jedną z trzech prowadzących. Kto pojawi się u jej boku, nie wiadomo.

TVN Grupa Discovery wydała komunikat na temat powrotu na antenę "Miasta Kobiet". Czego dowiadujemy się z tego oświadczenia?

"'Miasto Kobiet' w nowej formule to talk-show prowadzony przez trzy zupełnie różne kobiety, z innym bagażem doświadczeń, sytuacją rodzinną i zawodową. Co tydzień spotkają się, by przy kubku dobrej kawy, w domowej atmosferze, porozmawiać o tym, co je ostatnio najbardziej zaciekawiło, poruszyło i zainspirowało. Podyskutują z  ekspertami, gwiazdami, ale też z wyjątkowymi osobami, które zwróciły ich uwagę w mediach społecznościowych" - czytamy w zapowiedzi programu.

Na koniec w komunikacie pojawiły się takie słowa: "Nadszedł bowiem czas kobiet, które chcą zadawać pytania, a nie pouczać, rozważać argumenty innych, zamiast narzucać swoje zdanie, słuchać, a nie przepytywać".

Marzena Rogalska, podczas swojej wizyty w "Dzień Dobry TVN", powiedziała, że kobiety, oglądające "Miasto Kobiet", będą miały większy wpływ na kształt programu. "Będziemy dostępne dla was w sieci. Możecie do nas pisać i dzielić się swoimi historiami" - oświadczyła.

"Miasto Kobiet" będzie emitowane od 5 września (w każdą niedzielę o godz. 12:30 i 22:15) w TVN Style. Wyjątkowo, w sobotę, 4 września, o godz. 16:00, stacja TVN pokaże pierwszy odcinek talk-show.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marzena Rogalska | Miasto kobiet (film)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy