Reklama

Reklama

Martyna Wojciechowska z "druhnami"? Tak promuje swój program

Kilka tygodni temu, gdy Martyna Wojciechowska pierwszy raz opublikowała zdjęcie z welonem i w białej sukni - wzbudziła niemałe poruszenie w sieci. Część fanów nawet gratulowało podróżniczce ślubu, jednak okazało się, że kreacja związana była z produkcją programu "Kobieta na krańcu świata". Ostatnio na jej profilu w mediach społecznościowych pojawił się kolejny kadr - tym razem z wyjątkowymi "druhnami".

Martyna Wojciechowska od lat za pośrednictwem swoich programów podróżniczych pokazuje nam z bliska życie w najdalszych zakątkach świata. Nie tylko prezentuje bajeczne miejsca, opowiada o historii, kulinarnych zwyczajach czy lokalnych obyczajach. Podróżniczka przedstawia nam zwykłe życie przez pryzmat codzienności konkretnych osób. Jej ostatni wielki projekt to "Kobieta na krańcu świata". Ślubne zdjęcia Martyny są bezpośrednio związane z jego realizacją.

Wojciechowska we wrześniu opublikowała w mediach społecznościowych fotografie, które wprawiły jej fanów w osłupienie. Podróżniczka na zdjęciach miała na sobie białą suknię i welon.

Reklama

Niemal natychmiast w sieci pojawiły się podejrzenia o potajemny ślub z Przemysławem Kossakowskim, z którym od dłuższego czasu jest związana.

Teraz pokazała kolejne zdjęcie - tym razem z "druhnami".

Po wrześniowych publikacjach podróżniczki, kolejne zdjęcie w sukni ślubnej nie wywołało już fali gratulacji i spekulacji dotyczących stanu cywilnego Wojciechowskiej.

Tym razem przyszedł czas na komplementy i słowa uznania. Trzeba przyznać, że w białej sukni prowadząca "Kobiety na krańcu świata" wygląda zniewalająco, a 11. sezon jej programu cieszył się ogromną popularnością i śmiało można powiedzieć o sukcesie całej ekipy, która pracowała nad tym projektem. Martyna w sukni ślubnej to wisienka na torcie! W finałowym odcinku wiele emocji i kulisy powstawania całej serii. Sama Wojciechowska przyznaje, że bez takich "druhen" i współpracowników program nie mógłby powstać.

"Kobieta na krańcu świata" to wyjątkowy program podróżniczy. Każda kobieta ma swoją niezwykłą historię. Każdy odcinek jest tego potwierdzeniem. Przemierzając kulę ziemską wzdłuż i wszerz, Martyna Wojciechowska odnajduje te najbardziej zaskakujące w najodleglejszych zakątkach świata, a w tym programie macie niezwykłą okazję poznać je prywatnie.

Katarzyna Solecka


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy