Reklama

Martyna Wojciechowska: Kobieta na antenie 56 krajów

Odniosła międzynarodowy sukces. Prawa do emisji jej programu "Kobieta na krańcu świata" wykupiło aż 56 krajów.

Jest jednym z najcenniejszych skarbów telewizji. Specjaliści od reklamy wyceniają jej wartość na 391 tys. zł - tyle podobno może zarobić Martyna Wojciechowska za podpisanie kontraktu! Jak do tego doszła?

Reklama

Mimo że nie wywołuje skandali, ani nie bryluje na bankietach w sukniach od znanych projektantów, przebija inne gwiazdy popularnością. - Nigdy nie musiałam się na siłę zmieniać, żeby gdzieś bardziej pasować - zapewnia podróżniczka i wyjaśnia sekret swojego medialnego sukcesu: - Wiarygodności, która pozwala utrzymać się na tak zmiennym rynku, nie da się zbudować ot tak. To proces, który trwa długo i wymaga wielu czynników, w tym cech charakteru takich jak determinacja, pasja, upór, cierpliwość i konsekwencja. Ja akurat część z nich miałam od zawsze, ale niektórych z nich, np. cierpliwości... cierpliwie się uczyłam - mówi szczerze Martyna Wojciechowska.

O ambicji i wytrwałości dziennikarki może świadczyć fakt, że aż przez sześć lat zabiegała o pozwolenie na realizację "Kobiety na krańcu świata" w Chinach. Dziś, oprowadzając widzów po tym kraju, musi czuć niebywałą satysfakcję. Wielkim osiągnięciem jej serialu dokumentalnego jest fakt, że prawa do jego emisji nabyło aż 56 krajów. - To program, który zrobił największą karierę zagraniczną w historii stacji TVN - zauważa Katarzyna Frydrych, menedżerka gwiazdy. - Jeśli wszystko potoczy się zgodnie z założeniami, Martyna pojedzie w przyszłym roku na oba bieguny - zapowiada.

Aleksandra Lipiec

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje