Reklama

Reklama

Marta Wierzbicka: Wszystko robi po swojemu

Dla studentki prawa scenarzyści serialu "Na Wspólnej" przygotowali kolejne kłopoty – Ola zostanie sprzedana do domu publicznego! Marta Wierzbicka zdradza, czy jej bohaterka wydorośleje oraz kto byłby dla niej idealnym partnerem.

Marta Wierzbicka lubi, kiedy coś się dzieje

- Czuję ciągłą potrzebę komunikowania się z otoczeniem. Odpisuję każdemu, kto się do mnie odezwie - aktorka zachęca do odwiedzania jej bloga i strony na Facebooku.

Podobno sama prosiłaś kiedyś scenarzystów "Na Wspólnej", by urozmaicili postać granej przez ciebie Oli, by coś się w jej życiu działo?

- Tak było. Od tego czasu spotykają ją straszne doświadczenia, jak choćby problem narkotykowy czy romans ze starszym mężczyzną, które powinny ją czegoś nauczyć. Tym razem jednak już nie prosiłam - wręcz przeciwnie, kiedy dowiedziałam się, że Olę mają porwać handlarze żywym towarem i wywieźć do domu publicznego, uznałam, że to zbyt wydumane, że tak się nie dzieje naprawdę! Wówczas uświadomiono mi, że jestem w błędzie, ten proceder kwitnie w całej Europie, a więc i u nas - i trzeba o tym mówić, by młode dziewczyny miały się na baczności.

Reklama

Najbliżsi ostrzegali ją, by nie wyruszała w podróż z człowiekiem, o którym nic nie wiadomo!

- Ale Ola, jak to Ola - wszystko robi po swojemu. Wkrótce po przekroczeniu granicy przekona się, że to był błąd. Jacek (Mateusz Król) zboczy z trasy, dowiezie ją w miejsce, gdzie przetrzymywane będą jeszcze inne dziewczyny. Takie jak ona - ofiary swej naiwności, zwabione przez atrakcyjnych naganiaczy, które mają być przetransportowane w różne krańce świata.

Czy uda jej się wyjść z tej opresji, wrócić do domu?

- Na szczęście ma oparcie w rodzinie, która zacznie przeczuwać coś złego. Sprawdzą adres, pod którym miała się zatrzymać, i okaże się, że taki nie istnieje! Wtedy zaczną działać. Zobaczymy jeszcze, jak to się skończy, w każdym razie, gdyby nie pomoc z zewnątrz, wkrótce po Oli i pozostałych dziewczętach ślad by zaginął! To przerażające.

Czy Ola się w końcu ustatkuje? Wydorośleje, zmądrzeje?

- Mam taką nadzieję, już dość narobiła głupich rzeczy. Może ta ostatnia, tragiczna przygoda nauczy ją pokory, ostrożności i słuchania, co mówią inni. Chociażby Daniel (Michał Tomala), wciąż jej oddany, od początku czuł, że Jackowi źle z oczu patrzy, a on to zlekceważyła. Chciałabym, żeby Ola z Danielem się zeszli, to fajna para.

Rozmawiała Jolanta Majewska-Machaj

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Marta Wierzbicka | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje