Reklama

Reklama

Marta Manowska znów zmieniła fryzurę

​"Rolnik szuka żony" powraca! Prowadząca program - Marta Manowska w mediach społecznościowych właśnie zdradziła, że ruszyły już nagrania do kolejnej edycji, przy okazji dzieląc się z internautami zdjęciami zza kulis. Spore zainteresowanie wśród użytkowników sieci wzbudziła jej... fryzura, bowiem okazało się, że dziennikarka po raz kolejny postawiła na śmiałą zmianę w wyglądzie.

Marta Manowska to dziennikarka, która jako prowadząca programy: "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości" zyskała sympatię widzów. Nic więc dziwnego, że jej profile w mediach społecznościowych cieszą się sporym zainteresowaniem, a pod zdjęciami pojawia się bardzo wiele komentarzy.

Ostatnie kadry, jakie gwiazda wrzuciła do sieci, również wywołały niemałe poruszenie! Wszystko za sprawą kolejnej zmiany w wyglądzie Manowskiej, która znów zdecydowała się na metamorfozę.

Jeszcze niedawno zaskoczyła bowiem fanów rezygnacją z długich blond pasm na rzecz zdecydowanie krótszych i ciemniejszych kosmyków, a teraz - jak się okazuje - znów króluje u niej jaśniejszy kolor i jeszcze krótsza fryzura. Internauci nie mogli przejść obok takiej zmiany obojętnie!

Reklama

Zdjęcia Marty Manowskiej zza kulis kręconego właśnie kolejnego sezonu "Rolnika..." zostały szybko dostrzeżone przez internautów. Zdaniem wielu, zmiana, na jaką zdecydowała się prowadząca program, była strzałem w dziesiątkę:

"Jest blond!!! Super", "Jak cudnie wygląda pani w tych włoskach", "Super, że wróciłaś do blondu", "Ślicznie! W blondzie zdecydowanie lepiej", "Zachwycasz" - pisali.

Jak widać, sezon na metamorfozy wśród gwiazd trwa! Niedawno na śmiałe cięcie zdecydowała się także m.in. Barbara Kurdej-Szatan, która zachwyciła fanów. Kto jeszcze dołączy do tego grona? Zapewne przekonamy się o tym już wkrótce!


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje