Reklama

Reklama

Marta Manowska w bikini. Dziennikarka potwierdziła ostatnie doniesienia o "The Voice Senior"

Przed Martą Manowską bardzo intensywny czas. Właśnie rozpoczęły się nagrania do kolejnej, szóstej już edycji programu "Rolnik szuka żony", a w mediach pojawiły się również informacje o tym, że dziennikarka niebawem zostanie gospodynią nowego show. Oto jej komentarz!

Marta Manowska postanowiła nieco odpocząć i wybrała się na krótki urlop, a migawkami z wypoczynku podzieliła się na swoim Instagramie. Dodatkowo pod zdjęciem w bikini odniosła się do ostatnich doniesień na jej temat.

Znana i lubiana dziennikarka popularność zyskała dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Dodatkowo gwiazda idealnie sprawdziła się także w "Sanatorium miłości". Wskazuje na to, że Manowska pojawi się także w trzecim programie!

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Marta Manowska ma spore szanse poprowadzić "The Voice Senior". Do tej pory zarówno produkcja, jak i sama zainteresowana nie komentowali tych doniesień. Ostatnio jednak pod jednym z wakacyjnych kadrów ukazujących Manowską w bikini, pojawiło się kilka słów sugerujących, że to prawda.

Reklama

"Nóż w wodzie. Czas wracać. To były piękne trzy dni A teraz @rolnikszukazonytvp @voiceofpoland Senior #sanatoriummiłości Moje piękne trio" - napisała Manowska na swym Instagramie.

Po niedługim czasie z wpisu dziennikarki zniknęły słowa o "The Voice Senior". Czyżby za wcześnie to ujawniła?

Komentarze jednak pozostały: "Ale super!!! Nie ma lepszej osoby do Voice of Poland senior niż Pani! Trzymam kciuki", "Oooo the voice senior".

Zdjęcia Marty Manowskiej w tak "wakacyjnym" wydaniu od razu zostały dostrzeżone przez internautów. W komentarzach pod zdjęciami, które pojawiły się na Instagramie, nie brakuje komplementów.

"Super zdjęcie, pięknie wyglądasz!", "Ciało jak u modelki, "Mega!"- piszą internauci.

O tym, jak Marta Manowska sprawdzi się w roli prowadzącej nowy projekt, najprawdopodobniej dowiemy się późną jesienią, a nieco wcześniej, bo już na początku września, na telewizyjne ekrany powróci "Rolnik szuka żony 6".


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy