Reklama

Marta Manowska: Romantyczny kadr zachwycił fanów!

Marta Manowska opublikowała w mediach społecznościowych niezwykły kadr. Romantyczną fotografię opatrzyła przemyśleniami na temat życia i szczęścia. Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów.

Marta Manowska opublikowała w mediach społecznościowych niezwykły kadr. Romantyczną fotografię opatrzyła przemyśleniami na temat życia i szczęścia. Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów.
Marta Manowska na planie programu "Rolnik szuka żony 6" /AKPA

Marta Manowska jest uwielbiana przez widzów. Programy, które prowadzi w telewizji mają dużą oglądalność, a kolejne sezony "Rolnika..." czy "Sanatorium miłości" cieszą się niesłabnącą popularnością.

Dziennikarka jednak pilnie strzeże swojej prywatności i od lat skutecznie udaje jej się oddzielać pracę od codzienności. To wszystko nie wyklucza jednak stałego kontaktu z fanami.

Prezenterka jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie publikuje kadry, na które żywo reagują jej obserwatorzy. Ostatnio postanowiła podzielić się w sieci przemyśleniami na temat życia i szczęścia.

Reklama

Kadr autorstwa Michała Siarka, na którym - jak sama przyznaje - uchwycono moment, gdy "dzieje się magia", opatrzyła ciekawym opisem. Przyznała, że małe rzeczy są naprawdę ważne - potrafią nadać sens i dodać odrobinę uroku szarej codzienności.

"Skoro nadal potrafię pobiec w stronę zachodzącego słońca i bez wahania zaliczyć 'szczupaka' w kałuży, to znaczy, że żyję. To znaczy, że umiem żyć" - napisała Manowska.

Pod romantycznym i beztroskim kadrem pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy.

"Dziękuje za to inspirujące doznanie", "Brawo, brawo", "Szczęście ma różne oblicza", "Tak trzeba żyć", "Cudnie", "Bo sztuką jest umieć żyć", "Ależ niebo w tej kałuży... Cudnie! Sama bym pląsała!" - piszą internauci.

Marta Manowska zyskała popularność i jednocześnie dużą sympatię widzów za sprawą programu "Rolnik szuka żony". Kiedy dziennikarka, pochodząca z Siemianowic Śląskich, zaczynała pracę jako prowadząca ten show, pewnie nie spodziewała się, że program TVP okaże się być takim hitem.

Widzowie nie tylko interesują się losami tytułowych rolników i kandydatek na ich żony, ale także zaczęli być żądni informacji o samej prowadzącej. Manowska umiejętnie porusza się w sieci, dbając o prawdziwych fanów, ale nie zapominając o swojej prywatności.

Popularna prezenterka wcześniej pracowała przy programach takich, jak "Ugotowani" czy "Bitwa na głosy". Ostatnio widzowie mogli ją oglądać w roli gospodyni "Sanatorium miłości", "The Voice Senior" czy "Ośmiu wspaniałych".

Autor: Katarzyna Solecka
Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama