Reklama

Reklama

Marta Karpińska odsłania ciało. "Wodzianka" w basenowej sesji

Marta Karpińska nie przestaje zachwycać! Fotomodelka publikuje w sieci kolejne kadry, które rozpalają zmysły internautów. Najnowsza fotografia z basenu zrobiła ogromne wrażenie na instagramowych obserwatorach.

Marta Karpińska zasypuje fanów słonecznymi kadrami z wakacji. Ostatnio na instagramowym profilu uczestniczki "Gogglebox. Przed telewizorem" pojawiły się gorące ujęcia znad basenu. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod zdjęciami, na którym fotomodelka śmiało eksponuje ciało w skąpym, czarnym bikini, pojawiła się lawina komplementów i setki serduszek.

"Piękności, niesamowita figura", "Aa co to za piękna Syrenka", "Nooo wspaniale wyglądasz Perełko", "Marta, jesteś seksowna!", "Bosko wyglądasz", "Najpiękniejsza" - zachwycają się internauci.

Reklama

"Gogglebox. Przed telewizorem" to program, który od lat bije rekordy popularności. Telewizja TTV wyemitowała już kilkanaście sezonów show, a bohaterowie komentujący oglądane w domowym zaciszu propozycje telewizyjne, cieszą się ogromną sympatią fanów. Do tego grona z pewnością należy Marta Karpińska.

Modelka pojawiła się w telewizyjnym show w duecie z Patrycją Szreder. Czujni obserwatorzy bardzo szybko zorientowali się, że to nie pierwszy występ Karpińskiej przed kamerami. W 2015 roku była bowiem wodzianką Kuby Wojewódzkiego.

Na jej Instagramie regularnie pojawiają się nowe kadry, na których możemy podziwiać jej urodę, nienaganną figurę i stylizacje, które inspirują. Jej publikacje zachwycają i budzą żywe reakcje fanów, jej instagramowy profil obserwuje już niemal 300 tysięcy internautów.

Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Marta Karpińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL