Reklama

Marta Grycan: Żadnych diet!

W warszawskiej restauracji La Dolce Vita z czytelnikami spotkała się Marta Grycan. Miejsce to wybrała nieprzypadkowo, albowiem jej najnowsza książka nosi właśnie tytuł "Moja Dolce Vita".

Trzeba przyznać, że Marta Grycan rozsmakowała się w pisaniu. Niedawno na rynku ukazał się jej debiut "Kuchnia Haute Couture", który stał się absolutnym książkowym hitem. "Cytryna, świeże zioła, chilli i woda są stałym elementem mojej kuchni. Nie jestem na żadnej diecie. W moim domu nie ma żadnych ograniczeń i diet. Jestem szczęśliwa, dzięki temu, że słucham siebie, swojego organizmu, a moje ciało jej moim przyjacielem" - mówi Marta Grycan.

Reklama

I trzeba przyznać, że Marta Grycan wygląda jak milion dolarów. Tak fantastycznej figury, jaką osiągnęła w ciągu kilku miesięcy, niejedna kobieta może jej pozazdrościć. Teraz każda kobieta będzie miała szansę przekonać się na własnej skórze, jak to się robi, jeśli zacznie gotować według przepisów Marty Grycan.

"To nie jest książka o odchudzaniu, to książka o tym zdrowym racjonalnym odżywianiu, o tym jak ważna rzeczą jest oczyszczanie organizmu z toksyn. Poza przepisami kulinarnymi, znalazły się w niej także domowe receptury upiększające, dzięki którym możemy rozkoszować się domowym spa. To, że mogę podzielić się z czytelniczkami swoimi doświadczeniami - szczególnie jeśli one działają, jest dla mnie wielkim wyróżnieniem. Nie ma nic piękniejszego, niż być inspiracją dla kobiet. Delektujmy się życiem i pamiętajmy, że wbrew pozorom, to my sami doprawiamy nasze życie" - tłumaczy autorka.

"Moja Dolce Vita" to zbiór zasad, którymi kieruje się w życiu Marta Grycan, które są połączeniem pasji do gotowania, z zamiłowaniem do sztuki oraz porady dotyczące zdrowego trybu życia wzbogacone o przepisy kulinarne zarówno Marty Grycan, jak i te przekazywane w jej domu z pokolenia na pokolenie.

Na spotkaniu autorskim pojawili się także mąż autorki, Adam Grycan oraz córka Wiktoria, która przyznała, że "Dolce Vita", któremu hołduje jej mama to najpiękniejsza tradycja jaką mogła przekazać swoim córkom. "Nie ma nic piękniejszego, jak celebrować życie w takiej cudownej rodzinie" - przyznała Wiktoria, której towarzyszył Kajetan Góra, stylista fryzur.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje