Reklama

Marietta z "Hotelu Paradise" powiększyła usta. Fani podzieleni

Marietta Witkowska, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji "Hotelu Paradise", nie ukrywa, że ingeruje w naturę. Celebrytka pochwaliła się w sieci kolejnym zabiegiem, tym razem powiększenia ust. Nie wszystkim internautom efekty przypadły do gustu, jednak jest też sporo osób, które bronią decyzji Marietty.

Marietta Witkowska nigdy nie kryła, że zdarzało jej się ingerować w naturę i zamierza dalej poprawiać urodę. Jeszcze w programie "Hotel Paradise" zapowiedziała, że jeśli wygra, część pieniędzy przeznaczy na poprawienie swojego nosa. Niedawno natomiast pochwaliła się w sieci relacją z botoksu. Teraz zaś przyznała się do kolejnych zabiegów.

Witkowska po raz kolejny odwiedziła zaprzyjaźniony salon medycyny estetycznej, w którym od kilku tygodni poddaje się zabiegom odchudzającym. Poinformowała o tym na Instagramie, dodając, że przy okazji zdecydowała się poprawić sobie również usta. Pokazała zdjęcia i nagranie, na których prezentuje efekty.

Reklama

"Trochę się bałam wam powiedzieć, ale wczoraj w salonie oprócz zabiegu odchudzającego poprawiliśmy również bardzo delikatnie kontur moich ust. Mamy plan zrobić to etapowo, tak aby te usta 'naprawić'. W tej chwili są jeszcze trochę opuchnięte, ale ja już widzę mega zmianę i jestem bardzo zadowolona, że się odważyłam" - napisała zadowolona.

Wpis wzbudził niemałe poruszenie wśród obserwatorów, których Marietta ma na Instagramie ponad 330 tysięcy, i wywołał lawinę komentarzy. Fani celebrytki okazali się podzieleni. Pojawiły się krytyczne komentarze, ale nie brakuje także osób broniących decyzji Witkowskiej.

"Tak trudno pozostać naturalną w dzisiejszych czasach... A najgorsze to, że kobiety te myślą, iż wyglądają olśniewająco. Niestety są w błędzie. Powiększone usta, brwi, rzęsy niczym firanki... No i włosy doczepione. Ja jestem na nie";  "Nie wiem, po co powiększać sobie usta, żeby wyglądać jak glonojad"; "Zaczynasz wyglądać jak siostry Godlewskie... Dramat!" - to jedne z negatywnych komentarzy.

Nowe usta Witkowskiej znalazły też admiratorów.

"Jak dla mnie pięknie. Nie powinnaś zwracać uwagi na negatywne komentarze, bo to jest twoja decyzja, co robisz ze swoim ciałem, twarzą, włosami czy czymś innym, i jeśli ty się czujesz w tym dobrze, to najważniejsze. Poza tym każdy ma inny gust, jeśli inne kobiety chcą być naturalne, to niech będą, ale jeśli mamy możliwość korzystania z medycyny estetycznej, to korzystajmy, po to chyba ona jest";  "Zdecydowanie na plus!"; "Ślicznie wyglądasz. Nie zmieniaj się, bądź sobą, rób swoje! Nie patrz na innych, bo inni ci tylko zazdroszczą" - pisali fani uczestniczki "Hotelu Paradise".

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy