Reklama

Reklama

Maria Niklińska: Pracuję nad wyjątkowym projektem

Maria Niklińska zdradza, że pracuje nad dwoma intrygującymi projektami - muzycznym i filmowym. Na razie obydwa są w fazie przygotowań, a efekty poznamy za kilka miesięcy. Artystka zapowiada, że szykuje dla swoich fanów sporą niespodziankę i zaprezentuje się im w zupełnie nowej odsłonie.

Maria Niklińska

- Pracuję nad wieloma rzeczami, ale tą, o której już teraz mogę powiedzieć, jest projekt muzyczny, dla mnie naprawdę wyjątkowy, ponieważ w takiej wersji mnie jeszcze nie słyszeliście ani nie widzieliście. To, co mogę na razie zdradzić, to jest to, że to będzie piękna muzyka, ale też związana z piękną poezją - mówi agencji Newseria Maria Niklińska, aktorka i wokalistka

Nad tym projektem pracuje ona razem z kompozytorem Maciejem Małeckim i aktorem Rafałem Olbrychskim. - Na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że efekty tej pracy już w listopadzie, to się wydaje daleko, ale to już jest niedaleko - mówi Maria Niklińska.

Reklama

Artystka nie chce zdradzać wielu szczegółów na temat tej współpracy, a także nowego projektu filmowego.

- Będzie następować gradacja newsów w tym temacie. Ale jest też parę fajnych projektów nie tylko muzycznych, ale też filmowych. Z kolei tutaj, tyle tylko mogę zdradzić, pracujemy nad czymś ciekawym z Igorem Brejdygantem, czyli świetnym scenarzystą - mówi.

W 2015 roku Maria Niklińska wydała debiutancki album studyjny zatytułowany "Maria" , a z kolei w 2019 roku ukazał się singiel "Ten pierwszy", który napisała do filmu Macieja Wójcika "Łukasiewicz - nafciarz romantyk". Artystka tworzy też pod pseudonimem Marlen. Jak podkreśla, muzyka od dzieciństwa była obecna w jej życiu, w przeszłości uczyła się nawet gry na pianinie.

- Zdecydowałam, że nie będę pianistką, bo jednak nie widziałam siebie do końca w muzyce klasycznej, tylko jeśli już, to w bardziej nowoczesnej, rozrywkowej, jazzowo-popowo-soulowej. Dużo tutaj kategorii można mnożyć - mówi Maria Niklińska.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Maria Niklińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje