Reklama

Maria Konarowska: "Wspomnienie bezwstydności"

Maria Konarowska niebawem po raz pierwszy zostanie mamą! Aktorka już wkrótce powita na świecie swoją pociechę, ale zanim to nastąpi, szczęśliwa przyszła mama czerpie garściami radość już z samych chwil oczekiwania. Ostatnio na jej instagramowym profilu pojawił się kadr z sesji ciążowej, w jakiej brała udział.

Przed Marią Konarowską wyjątkowy czas; aktorka już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą! Informacją o tym, że spodziewa się pierwszego dziecka, podzieliła się w sieci kilka miesięcy temu, a od tamtej pory chętnie publikuje zdjęcia, na których dumnie prezentuje coraz bardziej widoczne ciążowe krągłości.

Reklama

Ostatnio do jej instagramowej galerii zdjęć trafił kadr, na którym Konarowska czule obejmuje swój ciążowy brzuszek.

W opisie do fotografii przyszła mama podziękowała również autorce zdjęć za "uchwycenie wspomnień o miłości, błogostanu i bezwstydności".

W komentarzach pojawiło się mnóstwo pochlebnych słów i komplementów skierowanych w stronę przyszłej mamy: "Wyglądasz kwitnąco"; "Przepiękność"; "Piękna Marysia"; "Ślicznie" - pisali internauci.

Maria Konarowska serialowej publiczności dała się poznać m.in. w takich produkcjach jak: "Kopciuszek" oraz "Pierwsza Miłość". W pierwszej z wymienionych produkcji wcieliła się w główną bohaterkę - Blankę, natomiast w hicie telewizji Polsat zagrała byłą już żonę Artura Kulczyckiego (Łukasz Płoszajski). Konarowska wzięła również udział w pierwszej edycji programu: "Azja Express", w której była w parze z Agnieszką Włodarczyk. Panie zajęły wówczas drugie miejsce.


Obecnie Maria Konarowska szykuje się do zupełnie nowej roli - mamy. 

Sabina Obajtek

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maria Konarowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje