Reklama

Reklama

Maria Konarowska: "Wspomnienie bezwstydności"

Maria Konarowska niebawem po raz pierwszy zostanie mamą! Aktorka już wkrótce powita na świecie swoją pociechę, ale zanim to nastąpi, szczęśliwa przyszła mama czerpie garściami radość już z samych chwil oczekiwania. Ostatnio na jej instagramowym profilu pojawił się kadr z sesji ciążowej, w jakiej brała udział.

Przed Marią Konarowską wyjątkowy czas; aktorka już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą! Informacją o tym, że spodziewa się pierwszego dziecka, podzieliła się w sieci kilka miesięcy temu, a od tamtej pory chętnie publikuje zdjęcia, na których dumnie prezentuje coraz bardziej widoczne ciążowe krągłości.

Ostatnio do jej instagramowej galerii zdjęć trafił kadr, na którym Konarowska czule obejmuje swój ciążowy brzuszek.

W opisie do fotografii przyszła mama podziękowała również autorce zdjęć za "uchwycenie wspomnień o miłości, błogostanu i bezwstydności".

Reklama

W komentarzach pojawiło się mnóstwo pochlebnych słów i komplementów skierowanych w stronę przyszłej mamy: "Wyglądasz kwitnąco"; "Przepiękność"; "Piękna Marysia"; "Ślicznie" - pisali internauci.

Maria Konarowska serialowej publiczności dała się poznać m.in. w takich produkcjach jak: "Kopciuszek" oraz "Pierwsza Miłość". W pierwszej z wymienionych produkcji wcieliła się w główną bohaterkę - Blankę, natomiast w hicie telewizji Polsat zagrała byłą już żonę Artura Kulczyckiego (Łukasz Płoszajski). Konarowska wzięła również udział w pierwszej edycji programu: "Azja Express", w której była w parze z Agnieszką Włodarczyk. Panie zajęły wówczas drugie miejsce.


Obecnie Maria Konarowska szykuje się do zupełnie nowej roli - mamy. 

Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Maria Konarowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje