Reklama

Reklama

Marcin Prokop prawdę ci powie

W jaki sposób poznać, że mężczyzna jest naprawdę zainteresowany daną przedstawicielką płci pięknej na początki znajomości? Marcin Prokop ma kilka przemyśleń na ten temat.

W swojej nowej książce Marcin Prokop odpowiada na 69 trudnych pytań

"Podczas niezobowiązujących pogaduszek orientujesz się, że wie o tobie więcej, niż mu kiedykolwiek zdradziłaś. Kojarzy, jakiej muzyki słuchasz i co sądzisz o ostatnim filmie Allena, ale wie również, gdzie spędziłaś wakacje i jakie liceum skończyłaś. Zna nawet imię twojego eks. Jasnowidz? Nie, facet, który wie, jak wykorzystać Google'a, Facebooka i Naszą Klasę" - wyjaśnia Marcin Prokop w swojej nowej książce "Prokop prawdę ci powie. 69 odpowiedzi na trudne pytania".

Elokwentny prowadzący "Dzień Dobry TVN" podpowiada również, że kobieta może spotkać swojego adoratora w różnych, wydawałoby się przypadkowych i zaskakujących sytuacjach. Może pojawić się pod jej blokiem, chociaż mieszka na drugim krańcu miasta. Albo wpadnie na jej kurs zumby, chociaż jeszcze przed chwilą nie miał pojęcia, co to za aktywność. Po prostu szuka kontaktu.

Reklama

Co więcej, wielbiciel z groteskową skwapliwością próbuje nawiązać do czegoś, co byłoby wspólne dla niej i dla niego. Kiedy kobieta porozmawia z nim dłużej, przekona się, że w dzieciństwie cierpiał na te same choroby, a jego pierwszy pies też wabił się Koko.

Po etapie względnego zainteresowania, adorator może zacząć ignorować obiekt swoich westchnień. "Na twoje serdeczne 'dzień dobry' ledwie odpowiada 'cześć'. Ostentacyjnie patrzy w przeciwnym kierunku. Jeśli już musi, rozmawia z tobą chłodnym tonem beznamiętnego profesjonalisty. Bywa wobec ciebie dupkiem. To kamuflaż. Zorientował się, że za bardzo odkrył karty. Jest w fazie wycofania, by nie wyszło, że mu bardzo zależy. Co oznacza, że mu bardzo zależy" - Prokop kreśli męską perspektywę.

To tylko jedna z 69 palących kwestii, które w swojej książce rozwija dziennikarz. Na publikację "Prokop prawdę ci powie" składają się felietony Marcina, które ukazywały się w latach 2012-2017 w magazynie "Glamour".

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Prokop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje