Reklama

Marcin Dorociński w niemieckim serialu kryminalnym

Widowiskowe sceny z udziałem samochodów i kaskaderów, a także znany aktor Marcin Dorociński w roli polskiego policjanta - wszystko to będzie można zobaczyć już sobotę w nadmorskim Świnoujściu, gdzie niemiecka ekipa kręci odcinek serialu kryminalnego.

Temperaturę świnoujskiej sobotniej nocy podniosą na pewno samochody policyjne, karetki, kaskaderzy i... sam Dorociński. Właśnie wtedy będą kręcone jedne z najbardziej widowiskowych scen w serialu "Der Usedom Krimi", którego akcja rozgrywa się m.in. w tym mieście.

Reklama

Niemiecka ekipa już w czwartek rozpoczęła zdjęcia, ale Dorociński pojawi się na planie dopiero w sobotnią noc. W połowie marca ekipa będzie kręciła także na polsko-niemieckiej granicy.

Dorociński i samo Świnoujście pojawiło się w serialu już wcześniej. Odcinek, w którym zagrał polski aktor obejrzało w Niemczech niemal 7 mln widzów.

Podobno niemieckim filmowcom tak przypadł do gustu polski aktor, że postanowili dopasować termin kręcenia tego odcinka do jego planów.

W serialu jest oczywiście tajemnicze morderstwo i niemiecka prokurator, która próbuje rozwiązać zagadkę i współpracuje z polską policją. Kryminalne opowieści nie mogą się obejść - jak powszechnie wiadomo - bez wątku miłosnego, który także jest obecny w produkcji.

Jak dowiedziała się PAP Life, Niemcy planują już następny odcinek, który także będzie kręcony w Świnoujściu.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marcin Dorociński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje