Reklama

Marcelina Zawadzka: Więcej miłości wiosną

Marcelina Zawadzka nie wyklucza, że wkrótce przestanie być singielką. Twierdzi, że w otoczeniu rodziny i przyjaciół czuje się szczęśliwa, nie blokuje się jednak na miłość. Ma nadzieję, że nadejdzie ona wraz z wiosną.

Marcelina Zawadzka wyznaje, że obecnie trudno jest jej zaufać mężczyznom

Marcelina Zawadzka od października 2015 roku jest gospodynią porannego magazynu TVP2 „Pytanie na śniadanie”. Twierdzi, że na razie nie zamierza rezygnować z pracy w telewizji ani zmieniać stacji. Nie planuje także istotnych zmian w życiu prywatnym. - W sercu też się chyba nie zmienia, chociaż wiosna idzie, więc mam nadzieję, że będzie bardziej miłośnie - mówi Marcelina Zawadzka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Była Miss Polonia od dłuższego czasu jest singielką. W programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” wyznała, że po rozstaniu z Jakubem Przygońskim trudno jest jej zaufać mężczyznom. Ma jednak nadzieję, że wkrótce w jej życiu pojawi się miłość. - Jestem otwartą osobą, mam wielu przyjaciół, siostrę i rodzinę. Swojej rodziny jeszcze nie mam, ale nie blokuję się, więc są szanse - przekonuje Zawadzka.

Gwiazda mieszka z siostrą Karoliną, suczką Abi oraz kotem należącym do siostry. Twierdzi, że to właśnie przygarnięta ze schroniska suczka jest jej największą miłością.

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje