Reklama

Reklama

Maraton z "Pingwinami z Madagaskaru"

Na fanów Kowalskiego, Rico, Szeregowego i Skippera czeka nie lada gratka - maraton z premierowymi odcinkami "Pingwinów z Madagaskaru" oraz odcinkiem specjalnym - "Operacja wielka kula". To wszystko 4 i 5 sierpnia na kanale Nickelodeon.

Bohaterami kultowej już kreskówki są pingwiny - komandosi, których główną misją jest przejęcie panowania nad zoo w Central Parku.

Kowalski, główny strateg pingwiniej grupy do zadań specjalnych, obmyśla zawsze wszystko bardzo rzetelnie oraz tworzy raporty. Rico - mistrz strzelania, wysadzania oraz... połykania różnych przedmiotów - przydaje się tam, gdzie trzeba coś zniszczyć lub ukryć. Grupa wykorzystuje jego żołądek do magazynowania wszelakiego sprzętu. Kolejnym członkiem grupy specjalnej jest Szeregowy - najrozsądniejszy ze wszystkich, lecz ze względu na młody wiek, najrzadziej słuchany przez resztę. Do bandy należy również Skipper - nieufny, wydający rozkazy pingwin, który boi się igieł i uwielbia sushi.

Reklama

Największym problemem pingwinów jest Król Julian - samolubny i zakochany w sobie lemur, który uważa się za prawowitego króla zoo. Wraz ze swoimi zwolennikami, ciągle przeszkadza pingwinom w objęciu władzy. Niebanalne misje, niebezpieczne zadania i zabawne dialogi sprawiają, że każdy odcinek jest wyjątkowy i pełen humoru.

Maraton serialu "Pingwiny z Madagaskaru" - emisja w Nickelodeon:

4 sierpnia: od 17:35
5 sierpnia: od 10:25

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Madagaskar | maratony | pingwin | pingwiny | 'Pingwiny' | maraton | Pingwiny z Madagaskaru

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy