Reklama

"Mam talent!": To są nowi jurorzy?

Choć castingi do kolejnej edycji "Mam talent!" ruszą dopiero w połowie czerwca, show już budzi emocje. Kto tym razem zasiądzie w jury?

Reklama

Wydawać by się mogło, że w telewizji jest wystarczająco dużo muzycznych programów, a jednak ten gatunek ma stale rosnące grono fanów.

Zanim jednak ruszą castingi do "Mam talent!", wiele plotkuje się na temat składu jury. Mówi się, że Kubę Wojewódzkiego zastąpi Robert Kozyra.

Podobno popularny dziennikarz nie może firmować dwóch show - "X Factor", który wszedł w fazę finałową i "Mam talent!", do którego też już ruszyły przygotowania. Czy to prawda?

TVN nie podaje na ten temat żadnej oficjalnej informacji.

- Precastingi odbywają się bez jurorów. Castingi z ich udziałem rozpoczną się dopiero w połowie czerwca - można usłyszeć w stacji.

TVN ma więc jeszcze trochę czasu na wprowadzenie zmian.

Wcześniej mówiło się także, że Edyta Górniak ma zastąpić Małgorzatę Foremniak, która podobno po śmierci swojej mamy rozważała przerwę w karierze. Ostatnio jednak słyszymy, że gwiazda postanowiła wrócić do pracy.

Kto ostatecznie będzie występował w programie? Dowiemy się już wkrótce.

Waszym zdaniem, wybór tych osób do jury, to dobra decyzja?

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

Super TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama