Reklama

"Mali Giganci": Bitwa drużyn Mozila, Chincz i Lesz

Od dzisiejszego odcinka "Małych Gigantów" w programie rywalizować ze sobą będą nie pojedynczy uczestnicy w parach, a drużyny. Co się wydarzy na scenie popularnego show, zobaczymy już w sobotę, 21 marca w TVN.

Przed uczestnikami "Małych Gigantów" niemałe emocje. Zostały już skompletowane drużyny młodych-zdolnych, które będą teraz między sobą toczyć bój na talenty. Powstało 6 zespołów, a w każdym znalazł się jeden wokalista, para taneczna i jeden showman.

Reklama

Opiekunami drużyn zostali: Natalia Lesz, Ula Chincz, Aneta Todorczuk-Perchuć, Olivier Janiak, Czesław Mozil oraz Piotr Rubik.

Trenerzy do każdego odcinka przygotują swój zespół tak, by jak najlepiej zaprezentował się przed jurorami - Agnieszką Chylińską, Katarzyną Bujakiewicz i Kubą Wojewódzkim.

Zespoły za każdy występ otrzymają od sędziów punkty. Ten, który w danym odcinku zgromadzi ich najmniej, odpadnie z programu, zabierając ze sobą nagrodę pocieszenia. W finale do boju staną dwie drużyny oraz ich trenerzy. Jest o co walczyć, bo nagrodą jest wycieczka do Disneylandu!

Tym razem bój stoczą zespoły Natalii Lesz, Uli Chincz i Czesława Mozila. Oto zapowiedź sobotniego odcinka!

źródło: TVN/x-news

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje