Reklama

Małgorzata Socha wraca do pracy

Jeszcze niedawno Małgorzata Socha mogła policzyć swoje wolne dni na palcach jednej ręki. Sesje, wywiady, praca na planie - intensywne tempo bardzo jej odpowiadało. Wszystko jednak zmieniło się z przyjściem na świat małej Zosi.

Małgorzata Socha doskonale zdaje sobie sprawę, że na topie jest się zazwyczaj tylko przez krótki czas. Dlatego należy jak najlepiej wykorzystać swoją szansę. Będąc jeszcze w ciąży, aktorka niemal do samego rozwiązania pojawiała się na różnego rodzaju imprezach, eksponując pokaźny brzuszek w modnych kreacjach.

Reklama

Jednak krótko po urodzeniu córki zapytana o to, kiedy planuje zakończyć urlop macierzyński, pukała się w głowę. Powrót do pracy? Nie potrafiła sobie tego wyobrazić. Jak na świeżo upieczoną matkę przystało, Socha oszalała na punkcie córki. - Długo na to czekałam - przyznaje. - Nie chciałabym, żeby umknęło mi coś z życia Zosi.

Mijają trzy miesiące, od kiedy aktorka została mamą. W tym czasie całkowicie oddała się macierzyństwu. Jednak niespokojny duch Małgosi powoli daje o sobie znać. Artystka, która do tej pory wiodła życie na bardzo wysokich obrotach, zatęskniła za pracą.

Z początkiem października Socha pojawiła się na otwarciu nowego butiku marki odzieżowej, której jest ambasadorką. - Pierwszy raz wyszłam z domu bez Zosi i to dla mnie spory stres - wyznała.

- Wszystkie doświadczone mamy twierdzą, że przy małym dziecku łatwo zapomnieć o swoich potrzebach i zachęcają mnie, żebym czasami zrobiła coś tylko dla siebie. Przyznaję, że przyjemnie jest się tak 'odkurzyć'.

Za kilka tygodni rozpoczynają się zdjęcia do trzeciego sezonu serialu "Przyjaciółki", w którym Socha gra jedną z głównych ról. Już wkrótce aktorka zacznie więc pracę na planie produkcji Polsatu. Mówi się, że aby odciążyć Sochę, scenariusz skupi się na perypetiach Anki, granej przez Magdalenę Stużyńską.

Mimo wszystko wielką zagadką pozostaje, w jaki sposób realizatorzy "Przyjaciółek" poradzą sobie z obecnością aż trzech mam na planie. Socha zapoczątkowała przecież prawdziwy "baby boom" wśród obsady. Zaraz po niej urodziły kolejne gwiazdy serialu: Anita Sokołowska oraz Joanna Liszowska. Producent "Przyjaciółek" zapewnia,że świeżo upieczone mamy - w tym także Socha - będą mogły liczyć na komfortowe warunki pracy. No i przede wszystkim na profesjonalną opiekę nad ich pociechami.

Ale serial "Przyjaciółki" to nie wszystko. Małgorzata Socha zamierza wrócić na plan "Na Wspólnej" oraz na scenę warszawskiego Teatru 6. piętro. Aktorka wypełniać będzie także swoje zobowiązania jako ambasadorka marki. Mówi się, że zostanie twarzą serii ubrań dla dzieci.

Jak widać, młoda mama po przerwie znów rzuca się w wir pracy. Na szczęście może liczyć na pomoc swoich rodziców, którzy z ochotą pomogą jej w opiece nad córeczką.

RA

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: sochy | Mąłgorzata Socha | Malgorzata Socha | socha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje