Reklama

Małgorzata Socha ma urodziny!

Małgorzata Socha, mimo że lada moment zostanie mamą, nie zwalnia tempa i wciąż pracuje pełną parą. Być może dziś aktorka znajdzie wreszcie chwilę na relaks i w gronie najbliższych świętować będzie swoje 33. urodziny...

Małgorzata Socha urodziła się dokładnie 33 lata temu - 23 kwietnia 1980 roku. Już kiedy była małą dziewczynką, wiedziała, że zostanie aktorką i marzyła, by w przyszłości wcielać się w najróżniejsze postacie.

Reklama

Miała 17 lat, gdy zadebiutowała główną rolą w spektaklu telewizyjnym "Anka", a zanim ukończyła warszawską Akademię Teatralną miała już na swoim koncie role w "Złotopolskich", "Zostać miss", "Sforze", "Kasi i Tomku" i filmach "Moja Angelika", "To my" i "Wtorek".

Jak na aktorkę, która dopiero 10 lat temu dostała dyplom ukończenia studiów, Małgorzata Socha może się pochwalić naprawdę ogromnym dorobkiem. Zagrała przecież w ponad 30 serialach!

- Ja po prostu wykonuję swój zawód najlepiej, jak umiem. To, że mogłam zagrać w wielu różnych produkcjach, jest fantastyczne! Na szczęście nie jestem obsadzana "tendencyjnie" i bardzo się z tego powodu cieszę - mówiła niedawno, a pytana, do której ze swoich serialowych ról ma największy sentyment, bez wahania wskazała rolę Marzenki Cichej w "Stacyjce".

Według Małgosi najpiękniejsze i najbardziej interesujące w aktorstwie są możliwość ciągłych zmian oraz praca nad sobą i własnymi umiejętnościami.

- Zawód aktora jest jednocześnie przyjemny i okrutny. Każda przyjemna chwila okupiona jest naprawdę ciężką pracą. W dodatku nikt z nas nie ma pewności, że za miesiąc wciąż będzie grał - powiedziała kiedyś.

Na szczęście Małgorzata Socha nigdy nie musiała martwić się o pracę, bo jest wprost zasypywana propozycjami. Nawet teraz, gdy spodziewa się swojego pierwszego dziecka, nie zwalnia tempa.

Kilka dni temu dubbingowała hollywoodzką gwiazdę Ellen Page w polskiej wersji językowej gry "Beyond: Dwie dusze", niedawno zakończyła pracę na planie "Przyjaciółek", wciąż bierze udział w kampaniach reklamowych dwóch znanych firm.

Przez kilka najbliższych miesięcy Małgosia zamierza jednak odpocząć od aktorstwa i zająć się opieką nad córeczką, którą urodzi już na początku lipca.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Na co do kina?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje