Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem w "Top Model"

"Top Model" już niebawem powróci na ekrany naszych telewizorów z nową edycją! Niedawno zdjęciem z planu programu pochwaliła się Anna Lewandowska, teraz okazuje, że w nagraniach wzięła udział także Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż.

Na przełomie lipca i sierpnia ruszyły zdjęcia do 9. edycji "Top Model Polska". Specjalnie z tego powodu na nagrania do Polski przyleciała inna świeżo upieczona mama, Joanna Krupa, która po raz pierwszy zabrała do Polski córeczkę. Powrotem do pracy na planie chwaliła się również w mediach społecznościowych Katarzyna Sokołowska.

Pierwszy odcinek show zostanie wyemitowany na antenie TVN już 2 września o 21.30, a tymczasem producenci podgrzewają atmosferę.

Wszystko wskazuje na to, że gośćmi specjalnymi programu będą Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Oboje uchylili rąbka tajemnicy na swoich kontach na Instagramie.

Reklama

"Jakiś czas temu mieliśmy ogromną przyjemność spędzić urocze dwa dni na planie programu Top Model. Dziękujemy jurorom i uczestnikom za niezwykły czas, a praca z jedną z najlepszych ekip telewizyjnych to zawsze krok do przodu w rozwoju zawodowym" - napisała Małgorzta Rozenek i zamieściła kilak zdjęć z planu, a także nagranie, na którym występuje z mężem.

Rozenek pojawiła się na nim w kusym białym kombinezonie, a Majdan w jasnych spodniach i letniej marynarce w kratę.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: 'Top Model' | Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL