Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła do pracy dwa tygodnie po porodzie

Małgorzata Rozenek-Majdan nie próżnuje! Zaledwie nieco ponad dwa tygodnie temu urodziła swojego trzeciego syna, a teraz poinformowała, że... wróciła do pracy! Właśnie ruszyły zdjęcia do kolejnej edycji programu "Projekt Lady", którego jest prowadzącą.

Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła do pracy

Małgorzata Rozenek-Majdan to postać, o której w ostatnich tygodniach było dość głośno w mediach. Wszystko za sprawą radosnego oczekiwania i ciąży "Perfekcyjnej Pani Domu"; finalnie 10 czerwca 2020 roku Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powitali na świecie syna, który otrzymał imię Henryk. Mały Henio z miejsca skradł serca szczęśliwych rodziców, którzy chętnie dzielą się zdjęciami z synkiem.

Reklama

Teraz jednak na profilu prowadzącej "Projekt Lady" pojawiła się galeria zdjęć, która raczej odbiega od kadrów wykonywanych w domowym zaciszu. Na Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan trafiły bowiem ujęcia prosto z planu kolejnej edycji show TVN z "Małgonią" właśnie w roli prowadzącej!

Do wspomnianych zdjęć, na których Małgorzata Rozenek-Majdan prezentuje się w różowym kostiumie, bohaterka ujęcia zamieściła długi wpis, dzieląc się z internautami swoimi przemyśleniami na temat tak szybkiego powrotu do pracy:

"Zdjęcia do Projektu Lady 5 ruszyły pełną parą; nie ukrywam, że na początku byłam przerażona perspektywą powrotu na plan dwa tygodnie po urodzeniu dziecka. Pierwotnie zdjęcia miały ruszyć w marcu i potrwać do połowy kwietnia, ale epidemia wszystko pokrzyżowała" - przyznała.

W swoich dalszych słowach Małgorzata Rozenek-Majdan wspomniała także m.in. o warunkach pracy nad nowym sezonem "Projektu Lady":

"Kiedy zdjęcia się przesunęły, wiadomo było, że musimy wejść na plan dosyć szybko po moim porodzie. Cykl produkcyjny tego wymaga. Montaż, postprodukcja to wszystko zajmuje dużo czasu, a jak chcemy zdążyć na wrzesień; tu muszę bardzo podziękować stacji @tvn.pl i @goldenmediapolska, którzy stworzyli mi niesamowite warunki powrotu do pracy. Szacunek dla mojej nowej sytuacji, uwzględnienie potrzeb mamy karmiącej, zrozumienie, że teraz trochę inaczej (co nie znaczy gorzej) wygląda moje zaangażowanie w plan, to są te aspekty, które pozwoliły mi komfortowo wrócić do pracy" - napisała Rozenek-Majdan.

Na zakończenie prowadząca program zdradziła, iż piąty sezon "Projektu" zapowiada się niezwykle emocjonująco; nie zabraknie bowiem nowych, żywiołowych bohaterek, a także... nowych ekspertów!

"Nowe uczestniczki, które na razie są baaardzoooo niegrzeczne, nowi eksperci, którzy są pełni zapału i "stare" mentorki i prowadząca. To będzie najlepsza edycja!" - zapewnia Rozenek-Majdan.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje