Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan: W stylu Kardashianek

Pomysł na zdjęcie w stylu jednej z Kardashianek narodził się spontanicznie, podczas przerwy w sesji fotograficznej. Na jego wykonanie Małgorzata Rozenek-Majdan miała zaledwie kilka minut, uważa jednak, że jest to magiczna fotografia. Potwierdzają to internauci - zdjęcie ma już ponad 88 tys. polubień.

Małgorzata Rozenek-Majdan podczas prezentacji ramówki telewizji TVN na jesień 2018

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjęcie, które szybko stało się hitem internetu. Pozuje na nim w kusej czarnej sukience, eksponującej nogi - gwiazda TVN leży, a jej włosy są rozrzucone wokół głowy. Końcówki zostały misternie ułożone w kształt serc. Prezenterka nie ukrywa, że robiąc to zdjęcie, inspirowała się fotografią Kendall Jenner, również opublikowaną w mediach społecznościowych. - To było zdjęcie, które trzy lata temu Kendall Jenner wrzuciła do siebie na Instagrama - mówi Małgorzata Rozenek-Majdan agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Reklama

Gwiazda twierdzi, że pomysł narodził się spontanicznie. Brała udział w sesji zdjęciowej w atelier jednego z czołowych warszawskich stylistów fryzur i w przerwie postanowiła na chwilę się położyć. Zobaczyła wówczas swoje odbicie w lustrze umieszczonym na suficie. - Zaśmiałam się do mojego fryzjera Kajetana, mówię: Kajetan, zobacz, zróbmy sobie włosy jak Kendall Jenner - w serduszka. Zrobił mi to, za chwilę musieliśmy znowu stawać do zdjęć i tak ono powstało - opowiada prezenterka.

Opublikowane w 2015 roku zdjęcie Kendall Jenner zyskało ogromne uznanie fanów celebrytki - polubiło je ponad 3 mln osób. Fotografia Małgorzaty Rozenek-Majdan również wzbudziła zainteresowanie internautów. W ciągu zaledwie kilku dni zdjęcie zyskało ponad 88 tys. polubień oraz kilkaset komentarzy. - Muszę powiedzieć, że coś jest chyba magicznego w tych zdjęciach, bo to zdjęcie bije rekordy na moim Instagramie - przyznaje prezenterka.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje