Reklama

Małgorzata Kożuchowska w kostiumie Kobiety Kota

Małgorzata Kożuchowska zamieściła na Instagramie archiwalne zdjęcie z planu "Śiwata wedug Kiepskich", na którym oglądamy ją w lateksowym kostiumie Kobiety Kota.

Aktorka znana z ról w serialach "M jak miłość", "Rodzinka.pl" czy "Druga szansa" aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Małgorzata Kożuchowska należy do grona najpopularniejszych polskich gwiazd na Instagramie. Jej profil śledzi bowiem aż milion osób.

Reklama

Gwiazda, która w przyszłym miesiącu skończy 50 lat, podzieliła się z nimi zaskakującymi kadrami. Takie fotografie to u niej rzadkość.

Aktorka, która od lat konsekwentnie buduje swój wizerunek i z reguły stroni od kontrowersji, pokazała się internautom w lateksie. Zdjęcia w obcisłym, seksownym stroju od razu przykuły uwagę.

"Spokojnej nocy, koteczki" - podpisała je zalotnie Kożuchowska.

Aktorka wystąpiła w odcinku "Świata według Kiepskich" z 2014 roku, wcielając się w... samą siebie. Waldek, który nałogowo bierze udział w różnego rodzaju konkursach, pewnego dnia wygrywa nagrodę w postaci Kolacji z Małgorzatą Kożuchowską. Waldek jest szczęśliwy, a cała rodzina - z niego dumna. Wyjątek stanowi jego żona Jolasia, która uważa, że Waldemar nie jest godzien takiego zaszczytu - brzmi opis odcinka.

"Rzadko się zdarza, aby mieć możliwość zagrania samej siebie. To trudne zadanie, ale bardzo ucieszyła mnie możliwość udziału w tej produkcji. Cenię sobie pracę z reżyserem, jego poczucie humoru, profesjonalizm i wrażliwość. Dlatego kiedy dostałam propozycję, aby pojawić się na planie (...) nie zastanawiałam się ani chwili" - mówiła Małgorzata Kożuchowska, którą zobaczyliśmy w kilku różnych wcieleniach. 

"Nie jestem realną postacią, bo pojawiam się jako wyobrażenie czy fantazja któregoś z bohaterów" - dodawała aktorka.

"Bardzo mi się podobały pomysły, które zostały tam wprowadzone. Jestem na okładce tygodnika 'Telesrele' z przyprawionymi różkami i tytułem 'Nie jestem taka święta'. Myślę, że zawsze taka możliwość puszczenia oka do widza i zdystansowania się jest zdrowa" - tak Kożuchowska podsumowała występ w serialu.

RMF/INTERIA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | Świat według Kiepskich

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje