Maja Sablewska radzi, jak ubrać się w święta

Jak ubrać się na święta? "Elegancko i wygodnie" - radzi Maja Sablewska i podpowiada, żeby w świątecznej stylizacji nie zatracić swojej osobowości.

"Jako doradca wizerunkowy uważam, że moda zaczyna się pod ubraniem. Tym samym kreujemy swoje cechy osobowości poprzez ubrania, które zakładamy na siebie. Na święta polecałabym ubrać się wygodnie i elegancko, ale zachowując w tym wszystkim właśnie swoją osobowość" - mówi w rozmowie z PAP Life Maja Sablewska.

Reklama

Doradczyni wizerunkowa tłumaczy też, na czym w modzie polega zachowanie swojej osobowości. "Jeśli, na co dzień jesteśmy osobami bardziej rozrywkowymi, to wcale nie musimy ubierać sukienki wieczorowej na ten wigilijny wieczór czy garsonki jak do urzędu cywilnego" - wyjaśnia.

Jak sama przyznaje, zawsze trzyma się pewnej zasady. Jakiej? "Czarno-biały strój, ewentualnie czerwone dodatki - paznokcie, szpilki albo usta - zawsze się sprawdzą. Nawet, kiedy do końca nie wiemy, jak się ubrać, bo np. poznajemy nową rodzinę naszego mężczyzny, to zdecydowanie ta zasada trzech kolorów jest niezawodna" - podpowiada.

A czego lepiej nie zakładać na eleganckie spotkania rodzinne? "Na pewno nie polecałabym w ogóle nie przykładać wagi do tego, jak wyglądamy w święta, które spędzamy w gronie rodzinnym. Zdarza się, że ludzie wychodzą po prostu w T-shircie i spodniach od dresu i właśnie tak 'robią' Wigilię. Poświęćmy jednak ten jeden dzień na to, żeby wyglądać dobrze i czuć się dobrze. Sprawimy tym przyjemność nie tylko sobie, ale i bliskim" - skwitowała Sablewska.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje