Reklama

Reklama

Maja Ostaszewska w serialu "Druga szansa"

W nowym serialu TVN "Druga szansa" Maja Ostaszewska i Małgorzata Kożuchowska są siostrami. Pierwsza jest przykładną żoną i matką, druga rozchwytywaną agentką gwiazd, która w wyniku intrygi z dnia na dzień traci wszystko.

W nowym serialu TVN "Druga szansa"  Maja Ostaszewska i Małgorzata Kożuchowska są siostrami. Pierwsza jest przykładną żoną i matką, druga rozchwytywaną agentką gwiazd, która w wyniku intrygi z dnia na dzień traci wszystko.
Maja Ostaszewska, Małgorzata Niemirska, Kazimierz Kaczor na planie serialu "Druga szansa" /TVN

15 lutego na antenie TVN-u zagości nowy serial. "Druga szansa" opowiada o tym, co jest w życiu ważne. O tym, że można pokonać wszelkie przeciwności, jeśli ma się życzliwych ludzi wokół siebie. Drugą szansę od losu dostanie Monika Borecka, grana przez Małgorzatę Kożuchowską.

Wiedzie pozornie idealne życie. Jest odnoszącą sukcesy agentką gwiazd, ma pieniądze i atrakcyjnego partnera. W wyniku intrygi w jednej chwili traci i pracę, i przyjaciół. Trafia do aresztu, a sąd skazuje ją na pracę społeczną w szpitalu. Czy ktoś pomoże jej w odnalezieniu nowej drogi życia? Może będzie to jej siostra Lidka? W tę postać wciela się Maja Ostaszewska.

Reklama

- Lidka jest przeciwieństwem Moniki. To ktoś ciepły, rodzinny. Postanowiła całą siebie oddać dzieciom i mężowi. Być może jest za mało asertywna. Natomiast jej siostra była bardzo skupiona na sobie. Jako menedżerka celebrytów, sama stała się celebrytką. To zderzenie dwóch różnych filozofii, osobowości, sprawia, że one bardzo dużo od siebie biorą. Moja bohaterka uczy Monikę tego, że trzeba cenić czas z bliskimi, że trzeba dotrzymywać danego słowa. Z kolei Lidka uczy się od siostry większej asertywności - wyjaśnia Ostaszewska.

W obsadzie serialu znaleźli się również Bartłomiej Świderski, Rafał Królikowski, Magdalena Boczarska czy Wojciech Mecwaldowski. Premiera pierwszego odcinka w poniedziałek 15 lutego o godz. 21.30.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Druga szansa (serial) | Maja Ostaszewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL