Reklama

Reklama

Magdalena Stam: Cieszę się z powrotu

Kiedy w lipcu Magdalena Stam uległa wypadkowi na skuterze wodnym, mówiło się, że jej kariera może na długo zostać przerwana. Na szczęście piękna aktorka szybko wróciła do zdrowia i pracy. W "Klanie" zobaczymy ją już 28 listopada!

Cieszę się, że znów gram! - mówi gwiazda, która niedawno pojawiła się na planie po kilkumięsięcznej przerwie. Znów zachwyca swoją pozytywną energią i promiennym wyglądem.

Latem scenarzyści "Klanu" zastanawiali się nad tym, jak będą mogli uzasadnić nieobecność jej bohaterki w serialu. Ostatecznie zdecydowali, że Zyta wyjedzie na szkolenie do Mediolanu. Tak też się stało. Michał (Daniel Zawadzki) bardzo tęsknił za swoją żoną. Jednak już w niebawem przyjedzie po ukochaną na lotnisko i zabierze ją do domu.

Niestety, dawno niewidziana małżonka będzie miała dla Chojnickiego aż dwie niemiłe niespodzianki! Jedną okaże się kontuzja nogi, której Zyta dozna, wsiadając do samolotu. Druga to towarzyszący jej w podróży Rutka (Zbigniew Suszyński).

Reklama

Byłego kochanka bohaterka spotka ponoć przypadkiem. Jednak Michałowi trudno będzie w to uwierzyć. Zdenerwowany, milczeniem przyjmie wszystkie tłumaczenia. Czyżby żona miała znów zawieść jego zaufanie?

- Teraz u Zyty naprawdę dużo będzie się działo - zdradza Magdalena Stam i uchyla rąbka tajemnicy: - Pojawi się nowy, przystojny adorator... Z tego powodu gram dużo scen.

Kim on będzie? W jakich okolicznościach się poznają? Tego gwiazda już nie chce wyjawić! Jednak najważniejsze pytanie brzmi: jak czuje się po powrocie na plan? - Po kilkumiesięcznej przerwie niełatwo jest wpaść w szybki wir pracy - odpowiada aktorka.

- Uczenie się tekstu na pamięć zajmuje mi teraz więcej czasu niż wcześniej - wyjaśnia. Początkowe trudności są zrozumiałe. Najbardziej liczy się to, że wszystko dobrze się skończyło i Magdalena Stam znów zachwyca swoich wielbicieli na ekranie.

Aleksandra Lipiec

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Super TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje